Неуважність касирів

Тетянка Моя 23 февраля 2023, 15:31
Отделение по адресу: Киев, пр-т Степана Бандеры, 21
Доброго дня, моє зауваження касиру банку Друге столічне відділення, пр-т Степани Бандери, 21, конкретно Тимошенко Ангеліні, яка неуважно зробила два невірних призначення платежів на юридичну фірму. Що могло сьогодні зробити збитків фірмі в кругленьку суму…але завдяки професійній консультації операторів 3700, нам вдалось уникнути цієї халепи. Моє величезне прохання до касира цього відділення, будьте уважні працюя в такій установі. Такі помилки дуже вартісні — для ваших клієнтів, але не для Вас… Сподіваюсь з вами проведуть бесіду щодо гідного виконання своїх обов’язків. Дякую за увагу. Все буде Україна!!!
23 февраля 2023, 16:32
Приносимо свої вибачення за дану ситуацію. Раді, що в результаті наші колеги з підтримки допомогли виправити ситуацію. Ми передали інформацію колегам для проведення перевірки, щоб з працівником була проведена необхідна робота. За результатом з вами додатково зв'яжуться.
Полезный комментарий
Тетянка Моя 24 февраля 2023, 20:45
Дякую за швидку реакцію з боку департаменту банку і професійне ставлення до вирішення питання.

23 февраля 2023, 20:00
Странный отзыв… У Вас нет доступа в Приват 24? И как консультация поддержки помогла избежать убытков для фирмы? Если Вы через кассу оплачивали, то должны были у кассы проверить квитанции на перечисление денег. Обьявления никто не отменял… Люди, которые платят через кассу или терминал, встречаются со случаем как сбой в системе или электроэнергия пропала внезапно, а потом свои кровные больше полумесяца ждут(((
Хороша реклама, но стара
24 февраля 2023, 21:02
Нічого незвичного не бачу і ніяка це не реклама — звичайна робоча ситуація. Консультація допомогла прийняти вірне рішення для фірми щоб уникнути неприємної ситуації яка склалась на ту годину. Особисто не робила внесок, тільки облікую процес, завжди надаю папірець людині де вказую що потрібно сказати (показати) касиру і чекаю на чітке відображення в квитанції призначення платежу. Працюю з ПриватБанком дуже давно, ціную їх працю. І бажаю їм процвітання на благо України!
25 февраля 2023, 16:06
Обычно консультанты отвечают ничем не можем помочь, обращайтесь к кассиру или в отделение
24 февраля 2023, 20:45
Полезный комментарий