Шахрайство, та без діяльність

Assia 3 июня 2022, 14:16
Отделение по адресу: Киев, ул. Тулузы, 3-Б
Приїхала в Київ як переселенець, моє село окуповане, почала працювати прийшла заробітна плата, десь через 2 неділі приходить смс що зроблений переказ на 5000 тис., та картка заблокована и приват 24. Пішла в банк до консультанта вона не знає куди переказані гроші чому не телефонували та смс не приходив, ідіть в поліцію банк невинен, гроші так и не повернули и не якою інформації.
3 июня 2022, 16:23
Нам шкода, що з вами трапилася така ситуація. Фінансова безпека клієнтів — є нашим пріоритетом. Ми робимо все, що не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами, однак, в деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок недобросовісних осіб. Подібна оплата могла пройти тільки при володінні інформацією про номер картки, СVV коду і терміну її дії.
На жаль, з боку платіжної системи оскаржити цю операцію немає можливості, так як при її проведенні були введенні не тільки реквізити картки, що мають бути відомі лише її власнику, а також було підтвердження за допомогою 3D Secure (введення коду з смс, яке відправляється на фінансовий номер клієнта, або в Приват24).
В даному випадку, радимо вам звернутися до правоохоронних органів, а ми, в свою чергу, завжди готові посприяти розслідуванню після офіційного запиту поліції.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
4 июня 2022, 4:43
Любители халявной подписки, или онлайн кредитов? Надо же понимать и думать о последствиях когда вы водите данные карты не понятно где и разовый смс пароль от банка. Но думать у нас не учат видимо
Руслан Константінов
Руслан Константінов
4 июня 2022, 11:27
Фигню не пиши!Если не знаешь ситуацию умник!Конченый банк моя жена ни чего к примеру не вводила находилась за границей, а деньги украли,а банк пишет что она виновата,виновата в чем что деньги доверила банку?
Baklagan
Baklagan
4 июня 2022, 11:56
Этот клоун «Jokets» спам-бот привата… дело в том что он тут везде спамит… у меня подобная ситуация — украли перевод WestertnUnion. приват ворует деньги с карт клиентов. Просто массово отказывайтесь от карт этого недо-банка! Вообще этот недо-банк сливает данные клиентов… вот полюбуйтесь https://www.youtube.com/watch?v=uN2bsAexdQ8