Не законні вимоги

Olesia1988 29 января 2022, 0:08
Склалась наступна ситуація:
Приватбанк подав до суду на мене через прострочений кредит. Хочу зазначити що прострочена заборгованість настала в наслідок пандемії, я заздалегідь зверталась в банк, дзвонила на 3700, ходила у відділення, ходила в службу безпеки банку, з проханням або зменшити платежі, або відтермінувати їх, але моїм питанням ніхто не хотів займатись. Ще до засідання, до рішення суду, мною був сплачений борг у повному обсязі.
Одразу, після повної сплати боргу, я отримала довідку, де зазначено що я не маю боргу перед Приватбанком по кредитам, але мені, без мого відома, відкрили якийсь рахунок, де приписали мені якийсь борг, жоден із співробітників відділення банку не зміг мені пояснити що це за борг, зазначали що це штраф, але на період карантину заборонено накладати штрафи. За роз’ясненням мені довелося звертатися у Приватбанк письмово 23.06.2021, і в отриманій відповіді від 09.07.2021 було зазначено що це борг по судовому збору, але так як суду не було, банк звернувся у судову установу для повернення судового збору, очікує повернення грошей впродовж наступних трьох місяців і мій рахунок буде автоматично закрито.
Проте представники банку, не чекаючи трьох місяців і до тепер, вимагають від мене сплатити «витрати на суд» (ні якого суду не було, ні яких підтверджуючих документів про сплату збору мені не було надано). Діалог вести з ними неможливо, посилаються на якісь пункти договору яких в моєму, роздрукованому примірнику немає! Про офіційну їх відповідь нічого не знають …
Фінустанова, згідно Закону України про судовий збір, може повернути з держбюджету сплачений судовий збір.
ПриватБанк хоче двічі отримати гроші і з мене, і з держави.
Також варто зазначити, що якби суд таки відбувся, то платити судовий збір мав би той, хто програв суперечку!
29 января 2022, 11:25
Нам сумно, що ви зіткнулися з такою ситуацією. АТ КБ «ПриватБанк» є банком, який сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України.
Ваше питання вже переглядають наші профільні колеги. По результату вам зателефонує наш співробітник.
З повагою, ПриватБанк.

29 января 2022, 4:11
Вопрос — а почему вы не довели дело до Суда? И если, со слов «Привата» Суд состоялся, то вы должны были получит на руки «Ришення».
Из своего опыта -не платил принципиально с марта 2020 года, после нарушения банком условий, которые подписал с банком в далеком 20011 году. По решению Суда, после открытия Исполнительного производства, со со всеми сборами, заплатил на 20% меньше от хотелок банка.
Так что ваше решение (мое мнение) не правильное. Есть (после изучения .этого вопроса) очень много проигранных «Приватом» Судебных дел, в части насчитанных процентов. Более того, когда «закрыл» исполнительное производство, были (в неустановленное время в 5.00) звонки с банка с угрозами и «пожеланиями» рассчитаться , сейчас этим вопросом занимается полиция, результата конечно не будет, но есть пакет документов, на той недели будет «письмо» от полиции которое вмести со всеми документами «поедет» в НБУ. Ну, а затем, скорее всего опять в Суд . Так что вы (лично мое мнение) приняли не правильное решение, только Суд мог бы поставить точку в ваших отношениях с банком. Ну, а теперь у вас выхода нет (я не вижу).
Для ознакомления — https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/266868/ И готовьтесь, после 10.00 сегодня сюда подтянутся «гуру» и «эксперты» и начнут вам рассказывать всякие «страшилки», ну и конечно опускаться до хамства и оскорблений.
29 января 2022, 4:15
…Також варто зазначити, що якби суд таки відбувся, то платити судовий збір мав би той, хто програв суперечку… В моем случае, Суд пересчитал сумму сбора и уменьшил её на 30%. Так что, еще раз -только в Суд, других методов нет!
29 января 2022, 4:42
Ну и для всех кто интересуется по поводу поступавших мне от «Привата» звонков с угрозами.
Вчера посетил полицию. Следователь рассказал грустную историю. Суть в следующем, что для внесения в ЕДРДР, необходимо произвести процессуальные действия по установлению факта принадлежности указанных мною тф номеров сотрудникам «Привата», и тут наступает (со слов следователя) следующее, отправленные запросы в банк (не единичный случай) просто банком игнорируются. и ответов не поступает. А то что эти номера в любом «поисковике» дают результат -« коллекторы приватбанка» или «начальник отделения „ПриватБанка“ по работе с физ лицами» это не кого не интересует, в законный способ установить принадлежность этих номеров не возможно. Поэтому дождусь официального ответа с полиции, ну, а дальше (после ответа с НБУ) только в Суд.
К заявлению в полицию приложил следующие документы
1 Копія Паспорта
2 Копія Довідки про місце реєстрації
3 Копія Рішення Суду
4 Копія Постанови про відкриття виконавчого провадження
5 Копія квитанції про сплату боргу
6 Копія Постанови про закриття виконавчого провадження
7 Скріншот додатку «Приват -24»
8 Скріншот «журналу» дзвінків» телефону
9 Скріншот додатку «Приват – 24» с «чат сервіс» прийнятих заявок до розгляду
10 Чек про сплату послуг -ксерокс копія, роздруківка зазначених паперових матеріалів.

может кому то пригодится!