Запитання

380931457482 380931457482
1 апреля 2014, 15:51
Взяла кредит у Вашому банку в 2008 році в іпотеку під заставу власного будинку на прохання свого батька в сумі 170 000 грн, передавши відповідно всі отримані банківські кошти йому на руки. Є свідки, які можуть це підвердити, так як розписку із власного батька я брати не стала. Коли прийшов час робити перший платіж, він разом із коштами зник. Самій довелось виплачувати кредит, але все що було в моїх силах — це 22500 грн, далі пішли штрафи і всі інші санкції. Зараз в будинку проживає моя неповнолітня дитина і з дня на день ми маємо звільнити будинок, а іти немає куди і від батька жодного звуку. Що мені робити і до кого іти, порадьте будь ласка?
1 апреля 2014, 16:59
Шановний Клієнт, добрий день!

З Вами зв'язався відповідальний співробітник банку, для уточненія інформації щодо іпотеки. Так як догвор оформлений на Вашу родичку, ми не можемо розглянути детально Ваше звернення.
Рекомендуємо нашому Клiнту звернутися до банку, для можливості розгляду реструктуризації заборгованості. Реструктуризація — це тимчасовий перегляд умов кредитування. Вона потрібна клієнтам, які тимчасово не можуть виконувати свої зобов'язання по кредиту повністю (наприклад, через втрату роботи). При реструктуризації Клієнт укладає з банком договір кредитування на нових умовах.

З повагою, ПриватБанк.