іпотека

Василь Смалець 23 марта 2014, 20:25
Працівники Приват Банку на мої письмові заяви через свою байдужість чи через свою неосвідченість не хочуть розбиратись по суті питання і відсилають відповіді скопіювавши все з цивільних кодексів України і нічого конкретного по суті, зокрема я просив перерахувати мій іпотнчний кредит з доларів на гривню по тому курсу коли я укладав договір тобто по 5.05 грн.за 1 дол.а як себе називає відповідач на мою заяву (Провідний спеціаліст з розробки технологій ГО М.А.Сердечна) відписала все шо собі надумала тільки не по суті справи.Я НЕ ЗНАЮ НАВІЩО ВЗАГАЛІ ТРИМАТИ ТАКИХ ВИСОКОПРОФЕСІЙНИХ ПРОФІ ЯКІ НЕ ХОЧУТЬ РОЗБИРАТИСЬ ПО СУТІ СПРАВИ А ВІДПОВІДАЮТЬ КЛІЄНТАМ ВСЯКИЙ ПЕРЕКРУЧЕНИЙ ТЕКСТ.
ЦЕ ПОЗОР ДЛЯ ТАКОГО БАНКУ І ЛИШНЯ ТРАТА ЧАСУ КЛІЄНТІВ НА ТАКИХ НЕДОУКІВ.
24 марта 2014, 16:39
Василь, доброго ранку!

Між ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» та Позичальником було укладено кредитний договір №HMAWGK00007866 від 23-11-2007р. (далі – Договір).
Згідно з ст. 628 Цивільного кодексу України (далі ЦК) зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов'язковими відповідно до актів цивільного законодавства.
Згідно ст. 629 ЦК договір є обов'язковим для виконання сторонами.
Умови кредитного договору, укладеного між Вами та ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” відповідають ст. 1054 Цивільного кодексу України, в якій передбачається, що за кредитним договором банк або інша фінансова установа зобов’язується надати грошові кошти (кредит) позичальнику в розмірі та на умовах, передбачених договором, а позичальник зобов’язується повернути кредит у встановлений договором строк і сплатити встановлені відсотки.
Кредитний договір є двостороннім, що породжує зобов’язання банку надати кредит й зобов’язання позичальника його повернути і сплатити відсотки за користування ним.
Вказані зобов’язання позичальника, сплатити банку відсотки за користування кредитними коштами, вказує, що договір кредитування є в усіх випадках оплатним. Розмір відсотків, порядок їх сплати визначаються в договорі залежно від групи кредитного ризику, рівня забезпечення, строку користування кредитом, облікової ставки та інших факторів.
Повернення кредиту є основним принципом кредитування. В зв’язку з тим, що механізм кредитування в Банку тісно пов'язаний з іншими банківськими програмами (депозити та ін.), то неповернення наданого кредиту, відсотків та винагороди, може негативно відбитися на функціонуванні банка в цілому.
До того ж ст. 526, 529 Цивільного Кодексу України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та у передбачений договором строк, тому рекомендуємо у найкоротший термін сплатити заборгованість, яка виникла у результаті несвоєчасної сплати боргу.
Додатково повідомляємо, що норми банківського законодавства, зокрема Закону “Про банки і банківську діяльність”, забороняють банкам встановлювати окремій особі більш сприятливі умови, ніж іншим клієнтам банку за аналогічними договорами.
Враховуючи вищезазначене, на жаль, ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” змушений відмовити Вам в задоволенні Вашого запиту.

З повагою, ПриватБанк.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
24 марта 2014, 9:49
Василь, доброго ранку!

Згідно ст. 629 ЦК договір є обов'язковим для виконання сторонами.
Умови кредитного договору, укладеного між Вами та ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» відповідають ст. 1054 Цивільного кодексу України, в якій передбачається, що за кредитним договором банк або інша фінансова установа зобов’язується надати грошові кошти (кредит) позичальнику в розмірі та на умовах, передбачених договором, а позичальник зобов’язується повернути кредит у встановлений договором строк і сплатити встановлені відсотки.
Додатково повідомляємо, що норми банківського законодавства, зокрема Закону «Про банки і банківську діяльність», забороняють банкам встановлювати окремій особі більш сприятливі умови, ніж іншим клієнтам банку за аналогічними договорами.
Враховуючи вищезазначене, на жаль, ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» змушений відмовити Вам в задоволенні Вашого запиту.

З повагою, ПриватБанк.
Ba11665544
Ba11665544
24 марта 2014, 11:26
Едрен батон, как знакомы эти ответы!!!
Василь Смалець
Василь Смалець
24 марта 2014, 19:01
ІПОТЕКА.Доброго дня шановні відповідачі ПРИВАТ БАНКУ.Так як я і казав попередньо ніхто з вас нехоче розбиратись по суті моєї заяви — а саме по переводу мого іпотечного договору з доларів на гривню по курсу долара під час підписання договору, а саме 5.05 грн.дол. А ви мені відповідаєте те що я і сам знаю, що за любий кредит потрібно платити, що я і роблю вже більше 7 років.АЛЕ Я ЗАРАЗ ЗВЕРТАЮСЯ ПО ПЕРЕРАХУНОК НА ГРИВНЮ ТОМУ, ЩО МОЄЇ ЗАРОБІТНЬОЇ ПЛАТНІ НЕ ВИСТАРЧАЄ НА НОВІ КУРСИ ДОЛАРА.