Дійсно і чого б не користуватися карткою Приват Банка як основною?

Anlina 13 сентября 2021, 15:05
Отделение по адресу: Киев, ул. Шота Руставелли, 24
Гірших консультантів ніж в Приват Банку я ще не зустрічала у своєму житті. Замість допомоги отримала лише глузливі посмішки
В справа була от у чому, мені терміново знадобилася виписка, що я маю кредитний ліміт на своїй карті. І трохи поміркувавши та згадавши скільки відділень державного банку є по Києву, я логічно пішла до найближчого Приват Банку
Прийшла я за пів годи до обідньої перерви, і тільки переступивши поріг закладу, я запитала у людей в черзі хто крайній до консультанта. Жіночка- консультант до того працююча з клієнтом, підніматися і з усмішкою до вух, каже «Ми закриваємося, чергу не займати»
Ну добре, можу зрозуміти людей у яких дійсно багато роботи і вони поскоріше закінчити, ну тільки не за пів години до перерви
Прийшла я до них знову через дві години коли закінчився їх обід, і про дівши годину у черзі таких же радих клієнтів, в все чому? Бо пряцюе тільки один консультант
Нарешті настала моя черга і я задаю своє питання «Як отримати довідку про ліміт»
Вони такі подивилися на мене і жіночка така «Довідка коштує 100 грн»
Не знаю на якому коштовному папері їх друкують, що вони за них так деруть. Часу сперечатися я вже не мала і погодилась, чим швидше отримаю тим швидше закінчу свою справу. Далі діалог виглядав так:
Я: — Добре, друкуйте
Працівниця: — Ок, на яку суму потрібен ліміт
Я: На таку
Працівниця: Угу, а він у вас на картці відкритий?
Я: Ні, що треба зробити? Давайте ви мені довідку зробимо і відразу закриемо, користуватися я їм всеодно не маю наміру
Жінка посміхається і каже
П: Для початку подати заявку- дивиться на мене і посміхається, — но вам його можуть не дати
Я: То як не дати? Які критерії повинні бути?
П: Ну ви повинні користуватися картой
Я: Так я ж буквально вчора превела Х грн туди-то
П: Все одно
Проходить хвилина, вона відкриває свій погляд від планшета і посміхаючись каже мені
-Вам відмовлено
Я в шоці, сижу, мені ж то довідка от прям зараз потрібна от дійсно горить
Я: І що мені можно зробити?
П: Користуватися карткою як основною, а вам оно лише довідка і треба
І тільки ще не сміється мені в лице, ніби глузуе

От скажіть мені будь ласка невже в державному банку України, може бути таке відношення до клієнтів?
13 сентября 2021, 16:05
Спеціально для Вашої зручності ми створили декілька можливостей зміни кредитного ліміту.
Ви можете зробити це у чаті, в Приват24: 'Усі послуги — Кредити — Змінити кредитний ліміт'.
Є деякі фактори, які допоможуть Вам при розгляді заявки. Значною перевагою буде наявність депозиту. Не варто забувати, що банк звертає увагу і на те, як часто клієнт використовує картку, тобто чим частіше Ви проводите оплати, тим більша ймовірність схвалення ліміту. Ще може допомогти довідка про доходи, документи на майно. У таких випадках з більшою ймовірністю заявка буде схвалена.

Документи, при їх наявності, можна надати при подачі заявки на збільшення ліміту в Приват24 за запитом системи або у відділенні банку.

Дійсно, вартість друку довідки у відділенні становить 100 грн.
Ви можете самостійно сформувати безкоштовну довідку з факсимільною печаткою в Приват24, в меню: 'Усі послуги — Послуги — Сервіс довідок — Створити довідку'.

Jokets
Jokets
13 сентября 2021, 15:41
Вам нужна справка о наличии кредитного лимита, которого у вас правильно понял не было и по итогу банк отказался его давать. А что где-то указано, что банк по первому желании обязан давать кредит?
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
13 сентября 2021, 16:25
Вы хотели получить рисованную справку? Справку о том чего у вас нет? А куда вы документы подаёте и ваше ФИО? Надо бы предупредить людей что вы им ерунду подсовываете.
PeppaPig
PeppaPig
13 сентября 2021, 18:32
Фантастическая история!) Консультант вам в лицо не плюнула случайно?))

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Дійсно і чого б не користуватися карткою Приват Банка як основною?