Публічна особа — це вирок для клієнтів Привату

Ts16397264 22 февраля 2021, 10:05
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганского, 61/17
Майже 2 місяці триває перевірка по зв’язку з публічною особою. Комунікація нульова. У відділенні тільки розводять руками — я в них майже через день. Надані всі документи. Пояснень нуль. Чат — профанація. Останнє спілкування в чаті — більше години, поки я не зрозуміла, що зі мною просто бот. Є всі принт-скрини. Проблема набагато глибше ніж зазначене вище: доручення нотаріальне у Приваті легалізується 2 тижні; якщо людина не може самотужки відвідати відділення — валютні рахунки навіть для вже легалізованих доручених осіб недосяжні; 3700 — служба яка націлена на інформацію тільки підібраного стандарту; якщо вам і пообіцяли передзвонити — приходить повідомлення що «ми Вам телефонували», але реального дзвоника ніхто не здійснював. Банк це повинна бути чітка структура — я бачу наразі хаос.
22 февраля 2021, 11:45
Перепрошуємо за завдані незручності.
Нам шкода, що вам доводиться очікувати та додатково звертатись в підтримку для отримання інформації. Наші колеги вже займаються даним питанням та зв'яжуться з вами за результатом. Минулого разу, на жаль, наші дзвінки залишились без відповіді. Ви можете вказати в особистому повідомленні номер, на який вам зручно прийняти дзвінок, якщо не матимете змоги скористатись для цього фінансовим телефоном.
Полезный комментарий
Ts16397264 22 февраля 2021, 17:06
Питання вирішено!
Але ж МОЖУТЬ! Розумію, що хто не працює, той не помиляється. Бажаю, щоб все ж таки, прикрих помилок було менше. Ми залежимо один від одного і професіоналізм Привату, є запорукою спокою, нас клієнтів.
Дуже вдячна сайту minfin за надані можливості.

Ts16397264
Ts16397264
22 февраля 2021, 17:06
Полезный комментарий
Питання вирішено!
Дуже вдячна сайту minfin за надані можливості.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Публічна особа — це вирок для клієнтів Привату