БАНК ОБДУРИВ ДИТИНУ!!!

larisa30 26 января 2021, 17:25
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 70-А
На неодноразові вмовляння банківських працівників, в минулому році оформила карту юніор для своєї доньки. Працівник банку розповіла про всі плюси данної карти та ПОВІДОМИЛА ДИТИНІ, що банк проводить навчання банківській справі та різні конкурси з призами, виграшами, про що буде повідомлятись особисто дитині і мені. Дитина весь рік чекала на повідомлення для участі.
26.01.2021 нам надходить повідомлення про те що в минулому році було проведно конкурс-квест з грошовим призом для всіх користувачів карток юніор. Оскільки ми не отримували ніяких повідомлень щодо вказаного конкурсу, дитина участі не приймала. На гарячій лінії приватбанку працівники не надали змістовної відповіді щодо причин ненадходження нам повідомлення про участь у розіграші. Дитина дуже засмучена, і не розуміє чому саме вона не отримала повідомлення про участь в конкурсі, коли інші діти його отримали і виграли ВСІ БЕЗ ВИЙНЯТКУ грошові призи у розмірі 777грн. Мені дуже хотілося б знати: у конкурсі приймали участь вибіркові якісь діти, а не ВСІ власники юніор карти, і чи багато ще дітей, ЯКІ ЧЕКАЛИ НА ЦЕЙ РОЗІГРАШ, не отримали повідомлень від банку і залишились без права вибору та грошових призів. Якщо ви не можете організувати проведення конкурсу, то не давайте дітям марні надії!!!
26 января 2021, 18:02
Добрий вечір!
Вже розглядаємо ваше питання. По результату вас проінформуємо.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
26 января 2021, 18:10
А каким образом должны были уведомить об акции? Может виноват и не банк вовсе? Может быть уведомление не дошло?
Кстати, выиграли не все, а только те, кто выполнил все задания конкурса — это 1287 человек, а зарегистрировано было 79351.
Возможно, в будущем надежнее будет следить за подобными акциями самостоятельно. Есть сайт банка, есть группа в фейсбуке. Как говорится, на банк надейся, а сам не плошай! Не расстраивайтесь так, наверное, будет еще много интересных конкурсов в этом году. Всё будет хорошо! :)