Вопрос?????

Katya66 Katya66
11 декабря 2013, 18:16
Доброго дня!!! Працюю з іншими банками 5 років, але такого відношення як у Приваті я ще не бачила, Перерахували гроші з ФідоБанку о 11 год, вже 17год, а грошей не має, їхні менеджери кажуть, що це є нормально адже по закону вони мають право перераховувати кошти 3 дні.....????? Перше питання: чому інші банки так не тримають довго гроші ???? Друге: Чому я маю підставляти постачальників, через несвоєчасну оплату ???? Третє: Чому, коли відкриваєш рахунок у Вашому хорошому, а головне швидкому та надійному банку, Ви кажете, що у Вас все швидко працює… смс швидко приходять, гроші перераховуються, і дуже зручний клієнт банк…
Так ось, смс до мене приходять через 3 год як я вже зробила рух, гроші перераховуються 3 дні, а клієнт банк постійно не працює…
12 декабря 2013, 13:30
Katya66, доброго дня!
Нам шкода, що склалося ситуація яка доставила Вам незручності.

Дійсно, термін проведення операції на карту/рахунок в іншому банку, становить від 1 до 3 днів.

Нами перевірено інформацію і система Приват24 працює коректно.

Маємо припущення, що трудність могла виникнути в самому інтернет браузері. Для коректної роботи системи Приват24 Вам потрібно періодично очищати тимчасові файли (кеш і куки).

Також для успішного входу в систему, рекомендуємо використовувати останню версію браузера Mozilla-firefox і сторінки privatbank.ua або privat24.ua.

Якщо після очищення і зміни браузера, на більш нову версію або на альтернативний, труднощі залишиться, будь ласка, напишіть нам листа на адресу електронної пошти web-hotmail@privatbank.ua, із зазначенням контактних даних.
Будемо раді Вам допомогти =)

З повагою, Ірина.
ПриватБанк.

klientPV
klientPV
11 декабря 2013, 18:42
Дмитрий, Украина
Приват24 работает отлично!!!
смс приходят в течении одной минуты!!!
А регламент межбанковских переводов — 1-3 банковских дня!!!
sanch ☺
sanch ☺
11 декабря 2013, 19:03
琚 灏
Они Вас обманули, не три дня, а 1 банковский для зачисления суммы банком получателем и 2 дня для перевода банком плательщика.
В остальном Вы верно дали оценку :)
uri1978
uri1978
12 декабря 2013, 17:30
Юрий
Всё нормально, это обычная работа ПриватБанка. Дажде странно что вы разволновались, все кто с ним работает уже привык. :)