Лише брехня і жодного слова правди. Сплошний гємор для ФОП.

Turskyi 6 апреля 2020, 11:07
Отделение по адресу: Запорожье, ул. Рустави, 1-Д
Замовив онлайн фоп рахунок. Поставив опцію доставити картку додому. Пілсля оформлення прислали повідомлення «сталася помилка, ви можете забрати картку у найближчому відділенні».
Біля мене працює аж два відділення, але в жодному не видають картку для фопів і пропонують їхати в інший бік міста, щоб забрати картку.
6 апреля 2020, 14:29
Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності. Дякуємо Вам за сигнал! Інформація вже передана нашим співробітникам для перевірки ситуації із замовленням карток.
Не варто забувати, що Ви завжди можете отримати віртуальну картку не виходячи з дому. Її можна відкрити через новий дизайн Приват24 для бізнесу, меню «Картки — корп.картки».
Щодо обслуговування у відділеннях, дозвольте, будь ласка, перевірити дії наших співробітників при Вашому зверненні. Для цього ми написали в приватні повідомлення для уточнення адрес відділень, до яких Ви звертались. Будемо вдячні за зворотній зв'язок.

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
6 апреля 2020, 11:27
А для чего вам эта карта? Абсолютно бестолковая шняга с невыгодными тарифами.
Почему приват не дает возможность оформить счет без возможности отказаться от этой карты? У меня уже 2 такие, одну я просто не активировал, 2ую не забрал из отделения.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Лише брехня і жодного слова правди. Сплошний гємор для ФОП.