скоріше за все скарга.

sabadaua sabadaua
1 апреля 2012, 20:06
У мене є карточка приватбанку, на яку мені приходить стипендія. Два дні назад мені на цю карточку мій знакомий перерахував 4000 тис. грн. з відділення приватбанку в Одесі, про що мені на моб. тел. прийшла смс, що на мій рахунок перераховано 4000 тис. грн. Коли сьогодні я підійшов до банкомату, то з подивом дізнався, що на рахунку у мене 3950 грн. Дуже цікаво, куди ділись ще 50 грн???

PrivatBanker
PrivatBanker
2 апреля 2012, 17:25
ПриватБанк, Днепропетровск
Шановний клієнт, для вирішення Вашого питання вкажіть будь ласка в особистому повідомленні Ваші контактні дані або адресу ел. пошти для зворотного зв'язку з Вами. З повагою, ПриватБанк
banco
banco
3 апреля 2012, 17:14
Степендия, зарплата — заходит бесплатно, а вот другие платежи скорее всего платно. Подымите тарифы и проверте.
26 сентября 2012, 14:34
Чому по справі з викраденням грошей з ПриватБанківськоі кредитки №4149437721396974 Олексюка Олександра Миколайовича 18,06,1975р народження, не призупинено нарахування процентів від викрадених грошей до вияснення справи? Були написані дві заяви. Перша в головне відділення Приват Банку, друга — передана в Жовтневий РВ ДМУ ГУМВС Украіни. Чому на запит міліціі Приват Банк не дае інформаціі по викраденню?
1 октября 2012, 17:14
Чому по справі з викраденням грошей з ПриватБанківськоі кредитки №4149437721396974 Олексюка Олександра Миколайовича 18,06,1975р народження, не призупинено нарахування процентів від викрадених грошей до вияснення справи? Були написані дві заяви. Перша в головне відділення Приват Банку, друга — передана в Жовтневий РВ ДМУ ГУМВС Украіни. Чому на запит міліціі, Приват Банк не дае інформаціі міліціі по запиту? Мій адрес: a_oleksyuk@mail.ru
15 марта 2013, 16:58
У меня украли деньги с кредитной карточки ПриватБанка 2100грн – 22,07,2012г… Сняли в г.Алчевск, Днепропетровской обл. в банкомате торгового центра. Каким-то «экстренным» методом через мобильный телефон. При этом был блокирован мой мобильный телефон. На второй день мною были написаны заявления в Приватбанке, а также в милиции. На сегодняшний день банк вешает на меня пеню и процент с украденных денег. До этого кредитка мною была полностью погашена. Приват Банк покрывает своих людей, которые имеют доступ к данным. А милиция бессильна!
ky4eryavuj
ky4eryavuj
30 сентября 2013, 19:19
Уже другий тиждень на мій мобільний телефон поступають дзінки, з даного банку з пропозицією оформити кредитну картку. на моє запитання звідки у представників банку мої персональні дані а також мій номер телефону надали відповідь, що буцім то я подав заявку на оформлення кредкі. Дуже велике прохання припинити набридливі дзвінки та нарешті усвідомити що бажання працювати з даним банком, а тим більше оформляти будь-які кредити не маю бажання. Також хотів би отримати чітку відповідь звідки відомі мої персональні дані, адже жодних заявок я не оформляв
Мій телефон 0977205678