Поповнення картки копійками (невдало) (вопрос решен 26.04.18)

ppsd2006 19 апреля 2018, 21:34
Отделение по адресу: Киев, ул. Срибнокильская, 24
Сьогодні, 19.04.2018 р., касиркою відділення ПриватБанку за адресою: м. Київ, вул. Срібнокільська 24 Оленою Ребчинською (є її фото), було у грубій формі відмовлено у поповнені моєї картки на суму 85,21 копійками (за моїм попереднім підрахунком).
Вона повідомила мені, що у неї «нет аппарата, который считает мелочь, а в ручную она считать не собирается» (цитата). І взагалі «что ей потом с ней делать, её даже не заберут». На мою вимогу показати мені офіційний документ, яким вона керується мені відповіла: «не буду».
Їй було повідомлено, що попередньо це питання обговорили із представником контакт-центра (3700), на що було отримано відповідь:
«Пусть вам зачисляет тот, кто вам это сказал. Идите туда, где вам это сказали».
На моє повторне прохання надати документ, касирка відповіла: «Отойдите отсюда!».
Це цитата. Наголошую, що це вона сказала офіційному клієнтові банка при спробі поповнити у касі власну картку.
На моє прохання покликати головного у відділенні, відповіла «его нет».
Дивитися на постанову НБУ №174, яка зобов'язує банки приймати монети, теж не стала принципово.
За результатами цього принизливого для мене (і для банку) випадку були оформлені такі скарги:
11992308 — на 3700
8043046 — на урядову гарячу лінію.
Також за результатамт перемовин з гарячою лінією НБУ мені підтвердили неправомірність відмови, спираючись на ту саму постанову №174. Порадили оформити скаргу, що й було зроблено.
Жоден співробітник не надав мені номер офіційоного законодавчого документу, яким керується. Було повідомлено про зарахування «до 10 грн», але як саме і скільки разів ніхто повідомити не може.
На лінії НБУ, повідомили, що про «до 10 грн» вже чули, і повідомили, що банк зобов'язаний був прийняти гроші і перерахувати їх вручну, якщо немає спеціальної техніки (адже це не моя провина, погодьтеся).
20 апреля 2018, 10:17
Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності. Перерахунок монет в касі банку, виручених за операційний день, займає тривалий час, у зв'язку з чим співробітники змушені зупинити роботу кас і не обслуговувати інших клієнтів. У зв'язку з цим, банком було прийнято рішення приймати монети національної валюти в сумі до 10 гривень на добу на клієнта.

19 апреля 2018, 21:35
Особливо зазначу, що там були копійки номіналом в основному 50 та 25, а в меншості 10, 5.
Близько 10 шт номіналом 1 та 2.
У мене попередній підрахунок (із сортуванням!) зайням менше 10 хв.
А керуватися внутрішніми постановами для співробітників, яких не має у відкритому доступі, та ще й тих, які протирічать офіційному законодавству у роботі із клієнтами, банк не має права! Що мені також підтвердили на лінії НБУ.
20 апреля 2018, 0:28
У вас бы эту мелочь в любом магазине с руками оторвали. Поменяли бы там и потом пополнили. Правда 1 и 2 коп вроде как вышли из оборота, а остальное точно бы забрали. Так что я не вижу собственно проблемы как таковой чтобы делать столько шума.
20 апреля 2018, 7:59
Мені потрібно зарахувати її на картку. Обов'язково через особисті та сімейні причини. До чого тут магазини?
Якщо ви не бачите проблеми у порушенні законодавства, то не думаю, що ми з вами однаково розуміємо систему права.
Oleg Upyr
Oleg Upyr
20 апреля 2018, 11:57
Прошу прошения, что вопрос немного не по теме, но не могли бы вы дать номер горячей линии Минфина и НБУ. Я тоже столкнулся с проблемой в этом… банке, только у меня пропала крупная сумма денег с закрытой карты, хотя сумма на карте при закрытии была 0.
20 апреля 2018, 17:32
Конечно могу)
Номер линии НБУ — 0-800-505-240
Правительственный контакт-центр — 1545
В Минфин, к Омбудсмену и т.п. обращения пока не было от меня.
20 апреля 2018, 12:42
Хотела оплатить коммуналку в банке монетами, на горячей линии тоже сказали, что только 10 гривен могут принять, так же попросила назвать закон — ответ был таков, что у кассира есть инструкция в банке, на вопрос о том, что приоритетнее (важнее) Закон Украины о Национальном банке Украины статьи 7,33,35 и Инструкция о ведении кассовых операций банками в Украине№174 и изменения к Инструкции №62 пункты 2,4,6,9, так ответа и не получила, положили трубку. Ужас!!! Пользователь 79136153 не видит проблемы???? а я очень даже вижу!!! ВСЕ должны подчиняться ЗАКОНАМ и жить по ЗАКОНУ, если делать это выборочно, то порядка никогда не будет!!!
20 апреля 2018, 17:34
Пользователь 79136153 здесь больше не напишет. Есть подозрения, что это «засланный казачок» Привата)
23 апреля 2018, 18:18
Не делайте вывод о том чего не знаете. Я обычный клиент банка и не больше. Пишу своё мнение на данную ситуацию. И думаю меня поймут те люди, которые стоят в очередях и вынуждены тратить свое время из-за таких конфликтов. Ведь проще занести мелочь в магазин и сразу в этом магазине пополнить карту через терминал.
26 апреля 2018, 11:33
Не проще. Не делайте вывод о том, о чего не знаете.

Итог (для всех, кому интересен исход дела):
Из привата перезвонили, извинились, признали, что необходимо было принять всю сумму. Сообщили, что готовы взять деньги.
По поведению кассира отдельно перезвонят.
20 апреля 2018, 12:45
Да и к слову, обратилась в Ощадбанк в головное отделение по поводу оплаты коммуналки монетами, приняли без проблем и без нервов, кассир все пересчитала руками и выдали квитанцию.
20 апреля 2018, 17:37
Відповідь ПриватБанкові:
Офіційно заявляю, керуючись вищезазначеними обставинами, що це брехня. Такого документа у юридичній площині не існує.
Всі, хто стикається з такими питаннями, пишіть скарги на:
Номер лінї НБУ — 0-800-505-240
Урядовий контакт-центр — 1545.
Вимагайте письмової відповіді.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Поповнення картки копійками (невдало) (вопрос решен 26.04.18)