Приватбанк захистив від шахрайства

Diloxas 23 августа 2017, 11:45
Шахрайство в Інтернеті — не така вже рідкість. Незважаючи на те, що маю досить великий досвід у виписуванні різноманітних товарів через інтернет, мало не стала жертвою шахрайства. Перерахувала через Приват 24 немаленьку суму — 3250 грн за товар. У відповідь — мовчання. Наступного дня телефоную, відповіли — ваш товар відправлено. А де код відправлення? Говорять: я зараз не біля комп’ютера, перетелефоную пізніше. Ніхто не передзвонив. Наступного дня знову телефоную — і на мобільний, і на стаціонарний телефон, вказаний на сайті. Мої дзвінки просто скидають. Звернулася на гарячу лінію Приватбанку. Його дії були професійними і швидкими — картку, на яку я перерахувала кошти, заблокували. Пройшло десь година-півтори, і мені дзвіночок від фірми, у якої я замовляла товар: мовляв, вибачте, ми переплутали і адресу відправки, і телефон вказали не ваш, зараз виправляємо ситуацію. Звісно, ніхто не застрахований від помилок, але в такому разі відразу зв’язуються з клієнтом, пояснюють ситуацію, а не скидають дзвінки. Словом, що б не говорили, я впевнена — то була спроба шахрайства! І лише завдяки швидким і професійним діям працівників Приватбанку я таки отримала своє замовлення! Щиро вам дякую! Всім — здоров’я, удачі, банку — процвітання!

23 августа 2017, 11:50
Могли бы не плениться и оценить работу Привата по пятибальной системе.

В негативных отзывах все обычно ставят единицу,
зато в положительных отзывах — забывают даже троечку поставить. :-)
23 августа 2017, 13:35
А что тут оценивать??? Блокировку карты??? Были бы это реальные мошенники то карта бы давно была пуста и банк бы просто развел руками, как в моем случае.
С работой справляешься, молодец)
23 августа 2017, 17:10
Aenaos
Научитесь использовать свою голову не только для ношения головных уборов.

А ваш случай вообще уникален — вы сами добровольно перечислили свои деньги товарищам-мошенникам и теперь обвиняете всех подряд в ваших неразумных поступках.
23 августа 2017, 20:06
Да оставим в покое уже мой случай, просто не нужно так паливно тут дифирамбы привату петь. Его вина тоже есть и это очевидно, но я не скажу, что перестал им пользоваться, пользовался их услугами и дальше пользуюсь.
23 августа 2017, 22:54
Каждый делает то, что умеет…

Я умею заслуженно хвалить Приватбанк и его Приват24.

Кто-то другой умеет его незавлуженно хаять.
VladimirGold
VladimirGold
23 августа 2017, 22:17
Если бы это были реальные мошенники, ни денег, ни товара вы бы не увидели. Так, обычные менеджеры-разгильдяи.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватбанк захистив від шахрайства