Банк «ні про що»

68055311 4 августа 2016, 17:26
Отделение по адресу: Полтава, ул. Октябрьская, 44
Банком задоволений, але банк клієнтів взагалі не поважає і чхав на них. Користуюся кредитною картою 6 років, ще коли отримував стипендію, отримав карту з лімітом на 300 грн і ввесь час дуже активно користувався, що банк збільшив ліміт за 5 років до 5000 грн. Ліміт на Оплату частинами в мене не збільшувався і складав 5000 грн, хоча я цим лімітом також дуже активно користувався, зараз в мене в Приват 24 видно 7 покупок, було б і більше, але на 5000 грн, тим більше зараз нічого не купиш. Також в Приват банку в мене були і депозити, загалом біля 50000 грн. А місяць тому банк забрав ліміт на ОЧ без будь якої причини і через пару днів кредитного ліміту не стало. Ви тільки вдумайтеся, я знаю коли банк може зменшувати ліміти, як ніхто інший знаю — коли виникають хоч на 1 день порушення договору (прострочка), але в мене, за 6 років просрочки навіть 1 дня не було, все закривалося дуже великими сумами, майже по пільговому періоду. Я за свої слова відповідаю, розумію, що звучить дивно, але банк поступив не дуже гарно. Тепер я всі свої гроші зберігаю в Альфа банку, який мені також дуже подобається і дає набагато більші ліміти за Приват банк. Для мене 5000 грн це не гроші, а приват банк, жметься за 3 копійки і показує свою жадібність і бідність на фоні інших банків.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
5 августа 2016, 8:55
Доброго дня!
Розмір кредитного ліміту встановлюється для кожного клієнта індивідуально і залежить від безлічі факторів, наприклад, як:
— Наявність довідки про доходи, закордонного паспорта або документів, що підтверджують володіння майном;
— Кредитна історія в ПриватБанку і в УБКІ (http://ubki.ua/)
— Наявність депозитів, поточних рахунків, платежів, інших продуктів Приватбанку і т.п.

Ви можете самостійно подати в Приват24 заявку для розгляду можливості зміни кредитного ліміту. Заявка подається за допомогою меню «Мої рахунки — Управління картою / рахунком — Ліміти — Кредитний ліміт» або на сторінці https://limit.pb.ua/.
Якщо у Вас залишилися невирішені питання, направте їх, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua.