Анатолій Ветлугін Анатолій Ветлугін
22 июля 2016, 13:57
2
Прийшов в Приватбанк з проханням обміняти купюри номіналом 50,100 на 200, або 500 бо хотів через термінал оплатити послуги (сума 50 тис. грн.). так, як в терміналі бере 0,5% а каса 1%. На що мені було сказано, що касир не обміняє, бо вона не хоче, а з 26.07 ця послуга буде коштувати 100грн., якщо ти захочеш обміняти купюри чи перевірити їх спавжність. Не розумію за що я маю заплатити 100грн., якщо я прийшов в БАНК, а не в продуктовий магазин і попросив поміняти гроші, питання для чого банк?, якщо за всі послуги навіть на обмін грошей клієнт має заплатити. Ви думаєте що з людей можна дерти за все гроші і вони будуть мовчати. так знайте НІ ) Приват Банк з таким відношенням втратить скоро дуже багато клієнтів. До прикладу Альфа Банк має термінали, які приймають гроші «пачкою» і сам перераховує і не потрібно пхати по одній купюрі, хоть Приватбанк більше має філіалів, і то цим Альфа Банк має перевагу.

Комментарии (3)

+
0
mazaj
mazaj
22 июля 2016, 15:43
http://minfin.com.ua/blogs/mazaj/82667/
#
<<<До прикладу Альфа Банк має термінали… >>>
Так и нужно было сразу идти в Альфу.
Если не брать в расчет, что Приват на каждом шагу, а Альфа… в моем городе примерно 22 отделения Привата и одно Альфы. Банкоматов Альфы аж целых 2 (в отделении), терминал аж один (в отделении).
Кстати встречал я и банки (не Приват), которые за проверку подлинности деньги берут. И ничего в этом страшного нет. Коммерческий банк должен зарабатывать на чем может.

Если не устраивают тарифы или услуги конкретного банка — просто не пользуюсь. Без громких фраз насчет потери банком многих клиентов
+
+22
428488
428488
22 июля 2016, 17:33
http://vk.com/kotericsson
#
По Законам Украины приватбанк обязан делать размен.
но приватбанку наплевать на Законы Украины, внутренние решения руководства приватбанка важнее Конституции Украины и законодательства.
***
Ст.56 Про Національний банк України від 20.05.1999 №679-XIV
Національний банк видає нормативно-правові акти з питань, віднесених до його повноважень, які є обов’язковими для органів державної влади і органів місцевого самоврядування, банків, підприємств, організацій та установ незалежно від форм власності, а також для фізичних осіб.
***
п.6 Про затвердження Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні від 01.06.2011 №174
Банк (філія, відділення) зобов'язаний також здійснювати на вимогу клієнта обмін банкнот на монети, монет на банкноти, банкнот (монет) одних номіналів на банкноти (монети) інших номіналів. Такий обмін, якщо справжність та платіжність банкнот (монет) не викликає сумніву, банк (філія, відділення) здійснює безпосередньо під час приймання готівки без відображення в бухгалтерському обліку.
***
+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
22 июля 2016, 19:10
ПриватБанк
#
Шановний Клієнт!
На даний час, банк не здійснює обмін банкнот на банкноти крупнішого номіналу. З 26.07.2016 ця послуга буде доступна у всіх відділеннях банку. Комісія за послугу складатиме 100 грн.
Нам дуже шкода, якщо ця ситуація завдала Вам незручності.
З повагою, ПриватБанк.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться