якість

evgen18 11 декабря 2023, 12:32
Отделение по адресу: Черкассы, ул. Шевченко, 170/1
замовив валюту на видачу, прихожу — відповідь немає і коли буде поки невідомо, кажу, а чого не можна було попередити щоб не приходити, відповідь — в нас багато клієнтів і всім дзвонить немаємо часу (хоча чим зайняті співробітники велике питання, бо кількість охочих зайти до банку дорівнює один на півгодини). дзвінок на гарячу лінію результату не дає, бо вони не знають чому така ситуація і як її вирішувати також. тобто потрібно приходити кожен день до банку і питати «А МОЖНА МЕНІ СЬОГОДНІ ЗАБРАТИ СВОЇ ГРОШІ?». В мене таке враження що співробітники банку роблять все для того щоб відділення закрили, або вони обслуговують супермільйонерів і звичайні люди типу мене їх взагалі не цікавлять. Короче заберу гроші і закрию рахунки, благо кількість банків зараз дозволяє вибирати де обслуговуватись

Fantomas2020
Fantomas2020
11 декабря 2023, 15:56
С этим банком выгодно работать по карте в гривне: 2% кэшбэка почти на все операции. По выдаче наличной валюты — такая проблема есть у всех банков. Часто выдают не новые купюры
evgen18
evgen18
11 декабря 2023, 17:09
Інші банки видають валюту або по предзамовленню або телефонують коли з’являється, але не відморожуються!