Жах

Наталя Леськова 27 августа 2022, 8:47
Отделение по адресу: Винница, ул. Киевская, 38-А
Відділення знаходиться у м.Вінниця по вул.Київська 38а. В січні цього року брався кредит, сплачувався не дивлячись на обставини вчасно в терміналі банку. І ось він останній платіж. Взяла талончик, підхожу до каси, щоб взнати залишок кредиту, а мені кажуть:«нічого ми не дивимось, і взагалі де ваш паспорт? Чого без паспорта прийшли? І чого ви не подзвонили на гарячу лінію, щоб взнати залишок кредиту?"
З яких це пір для того щоб закрити кредит я маю доводити, що я це я, і закривати МІЙ кредит ніхто крім МЕНЕ не буде. Чому мені не можуть надати інформацію по залишку кредиту представники банку? Чому я маю ще кудись дзвонити?
Касирам не подобається робота? то нехай звільняться, на їхнє місце прийдуть ті люди, які будуть цінувати свою роботу, тим паче у такий складний час.

rusgl
rusgl
28 августа 2022, 10:24
Ну так без документов в отделении делать нечего. Разве где-то как-то иначе? Они могут в отделении предоставить всю информацию прямо сразу после идентификации личности, только не в кассе, а у манагера. Кассиры обычно ленятся, но, если она захотела паспорт, значит и она вполне готова была все проверить. А на горячую линию можно позвонить как раз без паспорта, но, имхо, проще пообщаться через чат…
Jokets
Jokets
1 сентября 2022, 5:15
Тоисть вы без документов ещё решили что-то там требовать от банка? Во первых в стране война и ваш паспорт всегда должен быть с вами ибо вас могут остановить на улице для проверки личности — что тогда будет говорить? Во вторых: с чего вы решили что кассир банка должна вам что-то проверять? Кассир, делает вам платежи которые необходимо. Но видимо дебилом трудно жить

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке