Шахрайство

Оксана Бадай 13 апреля 2024, 22:33
Отделение по адресу: Киев, ул. Пушиной Феодоры, 23/25
Зі мною сталась дуже неприємна ситуація, шахраями було знято всі кошти з рахунку ощадбанку через додаток. Стандартна схема допомога від ООН, онлайн реєстрація і на рахунку нуль. При чому секретний код, пін чи дату при реєстрації не оголошувалось, та все ж було здійснено вхід в додаток. Знято кошти з кредитної картки, погасити яку було нереально, оскільки працівники банку не знали, як це зробити бо карти та додатку не існує. Через uban вдалося, але відсоток рахувався кожен день і поки кошти за добу зараховувалися на карту, постійно був борг і кредит не гасився. Гаряча лінія точно не могла відповісти, від них жодної точної інформації Після енної спроби нарешті -працівник банку утилізує карту, але якимось чином залишилось 70 копійок і знов все з початку, як працює система? що так важко було закрити карту, при цьому про відстрочку від банку годі і мріятиПісля звернення до поліції, була написана заява до банку і в той же день половина коштів була повернута від невідомої особи. Далі тиша. Отримала листа від банку, де мене звинувачують, що я самостійно надала всю інформацію шахраям. Наголошую, що секретний код на звороті, пін та дати не повідомлялось бо це — секретна інформація, але не досконала система банку допустила шахрайські дії Вважаю винним в цьому не досконалу систему захисту моїх персональних даних, так легко і швидко це вдалось шахраям. Доречі ця кредитка була мені навʼязана при отриманні зарплатної карти, ніколи нею не користувалась.

19036256
19036256
14 апреля 2024, 12:58
«Останніми днями у Мережі з’явилось повідомлення про виплату допомоги 6500 гривень. Така інформація масово надходить українцям у месенджери. Однак ставитись до таких повідомлень треба з великою обережністю.Користуючись скрутним фінансовим становищем багатьох сімей, аферисти придумали нову шахрайську схему. Людей зваблюють неіснуючими виплатами, пропонуючи їм перейти за вказаним посиланням. При цьому у тексті повідомлення аферисти посилаються на закон № 2702−251, нібито прийнятий Верховною Радою. Насправді ж такого закону «у природі» не існує, як і анонсованих виплат допомоги. Натомість шахраї крадуть банківські реквізити довірливих людей, які переходять за посиланням і самі вводять персональні дані. Після того, маючи на руках номери та PIN-коди банківських карток, аферисти крадуть з рахунків усі гроші.«Я лично решила проверить, как это работает, сначало просят: ввести номер телефона, потом номер карты полностью, а когда написали, что для полной регистрации на помощь нужно ввести свой СЕКРЕТНЫЙ пин-код, тут я сразу поняла, что это развод.Оксана, Ви пишете не правду, бо для такої подачі заявки шахраї питали ПІН-КОД — теж.Банк тут правий, Ви самі надали інформацію шахраям, НАЖАЛЬ для Вас.А система банку як раз таки досконала, не перекладайте свою безвідповідальність на банк, Вам ще пощастило, що якась сумма повернулась, на відміну від інших, може слідство по цим шахраям вже працює,і людям повернуть вкрадені кошти.Бо ця афера вже давно існує,і цим займаються правоохоронні органи.
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
14 апреля 2024, 16:58
Я тоже хочу 6500 где получить? куда бежать идти просить о помощи?
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
15 апреля 2024, 13:59
Я то могу сказать, но тебе не понравится