Злив даних клієнтів

ChOlga2024 8 апреля 2024, 8:07
Ситуація та ж сама 04 2024 зняли, картка «пішла у мінус». Побачили це вже в банкоматі 06 квітня зранку. Ввечорі 05 прийшла пенсія по втраті годувальника, пішли вранці 06 квітня зняти — на рахунку 75 грн. Картку одразу заблокували. Отже, це дійсно злив. Цитую людину з сайту finance .ua/banks/ oshadbank/review Наталія 4 квітня 2024 р.Це не банк, це злив інформації клієнтів.Вчьора отримала гроші на карту по інвалідності дитині, через дві години після нарахування гроші з карти були переведені на інший рахунок.Без смс, без пінкоду на переказ.Хоча коли я робила раніше переказ на інший банк мені треба було ввести код.Я нікому не давала даних цієї карти.Це ж треба було знати всю інформацію номер, дійсна до, сvc.Дзвінок до банку результати не дав.В мене немає слів.Як таке може бути.ОТЖЕ, ситуація 04 квітня 2024. Це злив з банку

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
8 апреля 2024, 9:19
Может просто дубликар карты, технология не нова, банкоматы пишут проверяйте картридер и клавиатуру
8 апреля 2024, 9:39
Думаю вы и сами не заметили как слили данные, есть сайты подделки разных банков, где картинка вроде бы ощад, а по факту не ощад сайт фейковый, есть телеграм боты подделки по типу ощад, в общем если не было верификаций значит вы уже давно слили данные по ссылкам о всяких допомогах красных крестов ООн и т. д. и т. п. последние 2 года участились и пенсионеры оч доверчивые и не внимательные, сливают данные не замечая.
Так же бывают мошенники звонят и говорят что нужно продлить симкарту и для этого введите код который придёт вам на номер, а код оказывается от банкинга и досвидение…
Мошенники ж не будут 75грн снимать, они ждут именно зачислений…
В ощад можно настроить что перевод будет по сканеру отпечатка или по коду входа в приложение, но для настройки должны пройти верификацию через смс или звонок и скорее вы её подтвердили когда то, может оч давно
efess
efess
8 апреля 2024, 12:34
Утечку информации из банка доказать,к сожалению, невозможно
8 апреля 2024, 13:30
Банк таким не займається.Ви могли скомпроментувати свою картку і сповістити шахраям секретну інформацію.Нажаль шахраї вигадують все нові схеми шахрайств.«Останніми днями у Мережі з’явилось повідомлення про виплату допомоги 6500 гривень. Така інформація масово надходить українцям у месенджери. Однак ставитись до таких повідомлень треба з великою обережністю.Користуючись скрутним фінансовим становищем багатьох сімей, аферисти придумали нову шахрайську схему. Людей зваблюють неіснуючими виплатами, пропонуючи їм перейти за вказаним посиланням. При цьому у тексті повідомлення аферисти посилаються на закон № 2702−251, нібито прийнятий Верховною Радою. Насправді ж такого закону «у природі» не існує, як і анонсованих виплат допомоги. Натомість шахраї крадуть банківські реквізити довірливих людей, які переходять за посиланням і самі вводять персональні дані. Після того, маючи на руках номери та PIN-коди банківських карток, аферисти крадуть з рахунків усі гроші.»Я лично решила проверить, как это работает, сначало просят: ввести номер телефона, потом номер карты полностью, а когда написали, что для полной регистрации на помощь нужно ввести свой СЕКРЕТНЫЙ пин-код, тут я сразу поняла, что это развод.
8 апреля 2024, 15:32
ChOlga2024,я бачу,що Ви пишете,що нікому нічого не сповіщали,я 10 років одержую пенсію у Ощадбанку,і за ці роки мої дані нікому не зливали,хоча не одноразово приходили дзвінки,та СМС від шахраїв,які називалися службою безпеки банку,а служба безпеки банків НІКОЛИ не пише та не дзвонить своїм клієнтам,вони просто блокують рахунки,якщо їм щось видалося підозрілим,а вже потім клієнти йдуть у банк виясняти причину блокування.Згадуйте, де відбувся витік секретної інформації.
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
10 апреля 2024, 17:46
Все они там продажные сам убедился…как и в нп …можно с корочкой и без нее все узнать !!! меня обманули сами в отделении сама начальница и она дальще работает и ищат новую жертву!!! жалобы на них ноль внимаения это все крышуется сверху!!!
11 апреля 2024, 14:09
В каком отделении? какой области?
11 апреля 2024, 14:48
Валерка Котовский https://minfin.com.ua/ua/company/oschadbank/review/354142
11 апреля 2024, 15:52
Ааа там ерунда… ну хз это их условия их правила, ведь первую карту он получал бесплатно, а пластик стоит денег я хз по моему глупо писать такие отзывы, если вам что-то дают, глупо думать что это достаётся им даром :D