Не працює додаток Ощад24

Ninon49 11 декабря 2023, 13:18
Я користуюсь додатком ощад24 на айфон 6 моделі. Починаючи з 09.12.23р додаток не відкривається. Перезавантаження не допомагає. Виявляється що тепер додаток ощад24 на старих моделях не працює, так мене проконсультував оператор ощадбанку і порекомендував купити новий айфон. Прошу керівництво ощадбанку припинити знущання над клієнтами банку.

19036256
19036256
11 декабря 2023, 18:00
Ninon49, працівник пошуткував, це не правда, моделі айфонів не мають значення, а от те, що старий додаток Ощад 24 може не працювати, мене попередили СМС сповіщенням ще з 1 грудня 2023р.,і порекомендували загрузити мобільний додаток.Але в мене старий додаток ще працює на ноут-буці.Почитайте це https://www.oschadbank.ua/mobilnij-dodatok Я скачала на телефон мобільний додаток, по при те, що я думала, що з ним буде складніше-виявилось, що цей додаток нормально працює.Скачайте на Google Play і, спробуйте, модель айфонів тут НІ ДО ЧОГО, https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.oschadbank.flumo&hl=uk&gl=US&pli=1, знак його -зелений квадрат з жовтим півколом.
SergeyNina
SergeyNina
11 декабря 2023, 23:05
Неверная консультация. Приложене работает. Системные требования Совместимость
iPhone
Требуется iOS 12.0 или новее.
iPad
Требуется iPadOS 12.0 или новее.
iPod touch
Требуется iOS 12.0 или новее.

Все на что можно поставить ios 12 или новее будет работать а это устройства Следующие устройства корпорации Apple поддерживают iOS 12:
iPhone

iPhone 5s