Банк шахрай

Я ще не бачила таких некомпетентних працівників в жодному банку.
Які навіть не намагаються якось вникнути та допомогти вирішити питання.
Тупо тягнуть час, ганяють один до одного, потім нічим не аргументуючи відмовляють.
Я сьогодні намагалась отримати гроші по довіреності замість батька, який тимчасово не може це зробити
Довіреність оформлювалась за пропозицією співробітників банку, коли ми приходили вперше, потім ми приходили з чорнеткою довіреності від нотаріуса.
Вони сказали, що з цим документом я зможу отримати картку та без обмежень знімати в касі гроші.
По факту, коли дійшло до діла, картку замовити вони не змогли, і збрехати, що ми її не замовляли 🤦(нам треба було перевипустити пенсійну картку).
На гарячій лінії потім сказали, що в саме нашому випадку нам треба було це робити лише в нашій області.
В мене питання, чому співробітники банку відділення Мукачево цього не знали та морочили нам голову?
Якщо картку зажує банкомат то довіреність теж не допоможе отримати картку.
По факту ми зря витратили гроші на неї, а співробітники банку не хочуть робити нічого. На гарячій лінії кажуть одне, ми дзвонили в Київ, в Мукачеві в них свої закони і плювали вони на все.
Вони просто знущаються зі своїх клієнтів.
Не дають гроші наші тому, що не хочуть 🤷
Аргументів немає.
Прямим текстом сказали, що якщо б я принесла гроші вкладати, або зробити депозит, то стояла б черга з охочих мене обслужити.

Важливо, після того, як мій батько в відділені змінив свій мобільний, через годину дзвонили аферисти)))

В нашої родини є серйозні підозри вважати, що деякі співробітники банку є аферистами.
Прошу вище начальство, якщо воно читає це, розібратись з цією проблемою.

Зараз на фронті проливається кров за незалежність нашої країни, я вважаю, що треба наводити порядки на всіх ланках.
Якщо комусь не подобається працювати в цьому банку, то хай звільняє місце, а працює хтось адекватний та кваліфікований, який поважає свою працю та клієнтів.
Я впевнена, що таких охочих буде багато.

Gekata666
Gekata666
30 ноября 2023, 9:03
Тут не прості співробітники банку винні, а сама гнила верхушка цього недобанку, які від жиру вже бісяться і не знають чим зайнятися, що придумати, заставляють своїв співробітників навязувати клієнтим кредити, погрожують звільненням і т.д., країна клоунів і дебілів.
Іван Петренко
Іван Петренко
2 декабря 2023, 2:29
Не країна клоунів і дебілів, а країна людей, які не захищають свої права, які не знають, що можна:

1) поскаржитись в центральний офіс банку
2) поскаржитись в НБУ, який є наглядачем та регулятором діяльності банків в Україні
3) написати всім журналістам всіх сайтів з новинами, які знайдете в пошуку, у всі газети, у всі телеканали. Хтось із них обов’язково приїде, візьме інтерв'ю в керівництва відділення, в керівництва областного філіалу і з'їздить в центральний офіс. Та розкаже про цей шахрайський банк на всю країну, щоб ще зменшити кількість бажаючих там обслуговуватись.

Якщо кожен громадянин буде писати скарги і в центральний офіс, і в НБУ, і щодня журналістам по 10−20 повідомлень відправлятиме на сайтах через розділ «Зворотній зв’язок», «Надіслати новину» тощо, то через місяць вже всі журналісти і всі сайти матимуть таку інформацію, і вона вже буде і в інтернет читатись мільйонами людей, і в якихось випусках новин з’явиться: як не ТСН, так ICTV, чи якийсь новинний Youtube-канал висвітлить.

Збільшиться ймовірність, що уряд змінить кервництво, яке потурає шахрайству і некомпетентності під час війни.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
30 ноября 2023, 15:35
Советую написать ощад банку в фейс бук, страницу можно найти на сайте ощад внизу
Там отвечает менеджер из Киева который имеет очень большое влияние на мелкие отделения, и если он позвонит в ваше то я уверен вам помогут. По крайней мере мне помогли там разорвать договор и забрать свои деньги)