Податок на «бідність»

Іван Солдатенко 21 апреля 2023, 18:20
Отделение по адресу: Киев, ул. Академика Янгеля, 4
Не спрацьовувала транспортна картка на картці киянина і я до посиніння прикладав ту картку, бо думав може тупить валідатор як завжди. В сумі мінус 33 грн просто за то що на картці не було грошей, ще й за проїзд треба було платити додатково, хоча на транспортній картці було 50 поїздок і це мені підтвердили в ГІОЦ.
Ніхто про таку «комісю» не розказував та і взагалі це нонсенс списувати гроші за те що їх не має, а потім на картці утворювався мінус який, впевнений, міг би вплинути на кредитну історію і тд.
Ощад, кмда, гіоц посилають один до одного і ніхто нічого не вирішує.
Працівниця банку на моє прохання показати де саме це написано відмовлялася і говорила, що «все є на сайті самі дивіться», після скандалу вона хвилин 20 обдзвонювала колег, щоб всією філією то знайти та діловитим голосом сказати, щоб я уважніше читав інформацію на сайті і перед тим, щоб виясняти щось у неї ґрунтовно ознайомитися із інформацією. Хто буде знати що «Обслуговування рахунку при обробці авторизаційного запиту на суму, яка перевищує доступний залишок» це зняття грошей за те що їх немає.

19036256
19036256
22 апреля 2023, 15:17
Ви до посиніння прикладали картку,і картка що разу спрацьовувала,тому Ви опинилися в мінусі,а це не коміссія,а овердрафт,кредит від банку,який Ви самі собі наприкладали до посиніння.Ви позичили в банку гроші.В чому банк винен,якщо Ви зразу вирішили,що валідатор буде як завжди тупити?.
5 сентября 2023, 19:28
А чого це ви так захищаєте ощад?
Я ні в кого нічого не позичав і овердрафту в мене немає не картці. Якщо немає грошей, то оплата не має проходити і гуляй лісом. А ощад банк за це знімає гроші. Приват, моно і сенс просто відхиляють транзакцію і все. Тим більше в чому моя вина, що ощад випустив мені браковану картку в якій не працювала транспортна картка? Тим більше це була соціальна картка, а не звичайна банківська карта. Тупо ботяра.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
22 апреля 2023, 20:48
Це 100 % ощадбанк не правий у самого не раз таке було, дурників шукає в інших банках ніякі 3 гривні не беруть коли коштів не вистачає на карткі раптом ще манічка є у них, при покупці в іншій валюті комісії теж списувати а не за курсом як в інших банках тому краще користуватися як основною картою іншого баку
24 апреля 2023, 11:42
Перед тем как что подписывать — читайте. А хамок можно было и приструнить
5 сентября 2023, 19:31
Звичайно це просто сказати. Я оформлював не іпотеку або кредит, а картку киянина — тобто по своїй суті соціальну картку. І це нонсенс списувати гроші, за те що їх немає.
15 сентября 2023, 20:34
Есть тариф, если в течении месяца нет прихода расхода по карте, то минус 10 грн.