Ощадбанк-це найгірше що могло бути

Моя мама, якій 84 роки, мала нещастя відкрити 4 місяці назад пенсійний рахунок в Ощадбанкі.Тому що відділення поруч з нею, тому що це державний банк і т.д.Після отримання пенсії дає мені картку щоб зняти їй гроші,і тут починається.Поруч з нею відділення № 10003/0547- за 4 місяці я ні разу не бачила працюючий банкомат, грошей готівкових в касі немає вже в 10−00.Аби це сталося один раз-то всяке буває.Але сьогодні, вже рівно в четвертий раз за 4 місяці, не працює банкомат, в касі в 9−30 грошей немає.Відпросилась з роботи, пішла в відділення № 10003/0550, не повірите -банкомат не працює вже давно і коли відремонтують невідомо.В касі гроші є, але потрібен отримувач з паспортом (нічого не маю проти цього), тобто мені потрібно найняти таксі щоб привезти маму.Після цього я пішла по банкоматам інших банків і знімала в кожному по 1000грн, бо більше не дає по карті Ощадбанку.У мене питання-навіщо потрібен тоді нам той Ощадбанк, який зробив гарні відділення, а працювати нормально не зробив.Відповідь-простіше змінити банк!

vadymbanker
vadymbanker
16 февраля 2023, 21:22
Просто можно снимать в банкоматах других банков и да евть ажиотаж на наличные. Если мама не выходит и ей необходимы исключительно наличные, может приносить всю пенсию наличными почтальон. Прошу, это не самое страшное.
Larisa38
Larisa38
20 февраля 2023, 12:04
Проблемы с наличными только в этом банке,у меня счета в других банках,там этих проблем нет.Это не самое страшное,но это драгоценное время и нервы.Не стала писать про хамовитость работников ,просто уходим уже из этого банка,и всем знакомым сделала «рекламу» ощадбанку
19036256
19036256
21 февраля 2023, 18:48
Larisa38, не смешите, реклама эта делается уже много лет и без Вашего участия, а банк продолжает работать.А Вы не пробовали в банкоматах других банков снимать по 1000грн.НЕСКОЛЬКО РАЗ? В некоторых банках есть ограничения по выдаче наличных с карт не их банка, но если Вы уже пошли, то нужно было пробовать по 1тыс.несколько раз? В банке Пивденный выдают по 1тыс.три раза.а потом не дают.В банкомате Приват банка например по 1тыс.можно снять 10раз, но это же нужно 10 раз вводить пин-код, а это утомительно? И ещё, здесь перестали отвечать сотрудники банка с января 2023г.может уволились, может мобилизовали? Поэтому ответа на свою жалобу Вы не получите.
SergeyNina
SergeyNina
17 февраля 2023, 6:50
Перейдите в другой банк или на почту
Tashmari
Tashmari
17 февраля 2023, 23:52
Встановіть мобільний додатокд до карти мами та переводьте гроші на свої будь які карти чи випустіть додаткову карту на своє ім"я
alexhp
alexhp
21 февраля 2023, 17:19
Якщо вам, а ненам непротрібен ощад зминіть банк вибір е.чи хай вам мама напише вам довіріность.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Ощадбанк-це найгірше що могло бути