Жах

IraPrudkaya 4 октября 2022, 17:19
Отделение по адресу: Днепр, ул. Европейская, 5
Найгірший банк, з яким мені доводилось лише працювати. Мало того, що завку на отримання картки для виплат у мене зайняло два дні. І не тому що сирени. Ні. вони два дні перевіряють особу, при цьому беруть на ксерокс документи. На другий день знову беруть ті ж документи на ксерокс. Заявка на картку два дні. це мислемо? Якщо ти працюєшь ц е неподобство. Так до всього отримати картку — ти теж повинен витратити два дні. Я вже мовчу, що по строкам виготовлення даної карти вони кажуть, що протягом трьох тижнів.Прийшовши о 16- 58 мені сказали приходити завтра, бо вони зачиняються. Дивно, адже за графіком відділення працює до 17 — 30. В інтернеті ця інформація є. Тому я пішла з роботи раніше, щоб встигнути отримати картку. Але мене «послали». Головна цього відділення сама вийшла і сказала, що каса вже закрита. Але ж робочий час ще не закінчився. я дійсно дуже обурена таким обслуговуванням. Як би буі вибір — ніколи б не обрала цей банк
4 октября 2022, 17:48
Добрий день. Дійсно, рахунок відкривають швидко, 10-15 хвилин, та ми обов'язково перевіримо чому у вас це зайняло такий тривалий час, для унеможливлення таких ситуацій в майбутньому. Дозвольте перепросити Вас за завдані незручності. Стандартні терміни доставки карти — до 14 календарних днів, але на жаль в період воєнного цей термін може бути трохи більший. Стосовно графіку роботи відділення в яке ви зверталися, то воно дійсно працює до 17:00, і працівники не встигли видати вам карту за 2-і хвилин до закриття. Актуальний графік роботи відділень рекомендуємо перевіряти на нашому сайті https://www.oschadbank.ua/map.