Найгірше відділення у Криворіжжя.

Звертаюся до Вас зі скаргою на працівників відділення ОЩАДБАНКу м.Кривий Ріг, вул. Січеславська 22 управляючу відділення Литвинову Наталью Олексіївну та касира Крачковську Вікторію Олександрівну. Касир відмовила мені в отриманні моїх коштів по депозиту, який закінчився 7 березня, 23.03.та 24.03.2022 року, занизивши дозволену суму з 100 тис.грн (3 тис доларів) до 30 тис (1 тис.доларів), що є не виконанням рішення НБУ. Посилалася на недостовірність цього рішення Національного банку і не прийняла ніяких дій, щоби отримати роз’яснення від керівних органів. Касир не виконала прохання менеджера хоча би спробувати цю операцію і зрозуміти, що вона доступна.
На мою скаргу до управляючої цим відділенням Литвинової, я на жаль, як клієнт банку не отримала підтримки, а навпроти було агресивне ставлення до мене. Склалося враження, що я звернулася не в державну установу, а прийшла до них додому вимагати їхніх коштів. Прошу розгляду моєї скарги і прийняття відповідних заходів, бо це є найгірше відділення у нашому місті.
25 марта 2022, 8:32
Доброго дня. Перепрошуємо за дане непорозуміння та незручності, ми перевіримо ситуацію більш детально. Також хочемо зауважити, що працівники можуть видати готівку з рахунку в межах її залишку в касі.

Jokets
Jokets
26 марта 2022, 0:53
А зачем вообще снимать валюту сейчас
StarFighter27
StarFighter27
26 марта 2022, 18:55
А Вас не приходила мысль в голову, что есть ограничения выдачи валюты в кассе. И такие суммы надо заказывать хотя бы заранее. Это не казино

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Найгірше відділення у Криворіжжя.