Справа про 30 гривень та невиконання умов договору «Ощадбанком».

TatianaDnipro 15 февраля 2022, 20:37
Отделение по адресу: Днепр, ул. Европейская, 5
Ну ось питання про 30 гривень вирішено. В листі від 15.02 2022р. Національний банк України мені повідомив:
«На повторний запит Національного банку Банк повідомляє, що за інформацією Філії — Дніпропетровське обласне управління AT „Ощадбанк“ 2 відповідальним співробітником Банку було здійснено Вам вихідний дзвінок та запрошено до обслуговуючого відділення Банку для врегулювання питання та видачі залишку коштів з рахунку Клієнта».
Принесли мені вибачення в «Ощадбанку»? Ні. Вернули мені гроші? Ні, мені не тільки не повернули 30 гривень, мені взагалі не видали пенсію. Тому мені довелося викликати поліцію в відділення на вул. Європейська 5 та заявити про махінацію з рахунком. Виявилося, що мій рахунок без мого відома та згоди переведений в відділення на вул. Олеся Гончара 8. і тільки там я можу отримати гроші.
16 февраля 2022, 9:20
Доброго дня! Пишемо в приватні повідомлення для уточнення.

McDonalds
McDonalds
23 февраля 2022, 16:44
Многовато чести будет. Если банк решил перевести тебя в другое отделение, значит ТАК НУЖНО.

И никто спрашивать не будет, хочешь или нет. Есть НАДО.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Справа про 30 гривень та невиконання умов договору «Ощадбанком».