Здирництво керівника відділення Ощадбанку просп. Металургів, Кривий Ріг

Звертаюсь до відповідальних осіб з приводу неправомірних на мою думку дій керуючого відділенням Ощаду просп. Металургів, 31! Я є власником електромобілю та іноді заряджаю свій старенький Ліф на станції біля відділення банку. В додатку компанії оператора ЗС, є інформація, що станція публічна та безкоштовна! Ніякої інформації біля станції, що вона тільки для клієнтів цього відділення — немає! Хоча я є клієнтом банку. Платна вона не може бути апріорі, т.я. потужність її нижче аніж в домашній мережі, тому і вимушене авто там заряджатися досить тривалий час! Прошу дати роз’яснення з приводу неодноразових ультимативних дій щодо вимагання оплати за можливість заряджати екологічний вид транспорту з боку керівника установи?!
12 января 2022, 10:16
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ім'я та номер мобільного. Перевіримо деталі цього конфлікту та проаналізуємо, як можна вирішити питання.

krv77
krv77
12 января 2022, 6:32
То бишь. Бесплатно пользуешься чужой электроэнергией, а когда кто-то поставил на вид — то жалуешься?
Я правильно понял текст?
Takuru
Takuru
12 января 2022, 14:12
Да, поняли правильно.
12 января 2022, 10:57
Не правильно! Подобные станции установлены по всей Украине для популяризации энергоэффективных продуктов банка и зелёных технологий! Они позиционируются, как бесплатные, публичные и доступные, без намека на какие-то условия, табличек с обратным — нет! Я с удовольствием стал бы со временем клиентом именно этого отделения, если бы посыл не был бы в таком агрессивном и ультимативно формате! Пусть установят современную станцию нормальной мощности, готов и платить и быть клиентом, но без агрессии и вымогательства!
12 января 2022, 11:02
Відправив дані в приватні повідомлення! Дякую!
12 января 2022, 16:32
Дякую відповідним працівникам! Питання вирішене позитивно!

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Здирництво керівника відділення Ощадбанку просп. Металургів, Кривий Ріг