Неможливість перевипуску заробітної карти

denys2207 7 сентября 2021, 10:37
Отделение по адресу: Киев, пл. Спортивная, 1-А

В кінці вересня закінчується термін дії зарплатної картки. Як і в інших банках я думав, що треба прийти та забрати нову, але в Ощадбанку діє своя система.

1. Дзвінок на колл-центр, необхідно було 5 разів повторити питання роботу, щоб змогли з'єднати з оператором.

2. Виявляється для того, щоб перевипустити карту я повинен прийти в саме своє відділення що обслуговує і написати заяву на перевипуск у зв’язку з закінченням терміну дії.

4. Очікувати 14 днів.

5. Ще раз прийти в це відділення.

Скажіть, будь ласка, в час пандемії, чому необхідно стільки зайвих контактів зі співробітниками банку. Чому я не можу вільно піти у своє найближче відділення і зібрати за 1 раз готову картку?

P.s Вартість обслуговування картки 300 грн/рік +7 грн/місяць за СМС.
7 сентября 2021, 11:12
Доброго дня! Для зв'язку з оператором за вашим запитом можна також використовувати послугу зворотного дзвінка: https://www.oschadbank.ua/zvorotnij-zvazok

Майже всі картки можна перевипустити в телефонному режимі, в тому числі і зарплатну, якщо це перевипуск зарплатної картки на термін дії попередньої картки у зв'язку з втратою/крадіжкою/компрометацією. Саме у випадку замовлення зарплатної картки на новий термін справді необхідно звернутись до відділення. Це пов'язано з тим, що відділення перевіряє зарплатний проект, за яким обслуговується рахунок. Для візиту без черги рекомендуємо призначити зустріч: https://appointment.oschadbank.ua

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Неможливість перевипуску заробітної карти