Жахливий клієнтський сервіс

Yaroslava Jass 30 октября 2020, 15:27
Очікувала на свою чергу у касу близько півтори години, видача та активація картки це проста операція, при наявності кваліфікованого співробітника можливе виконання операції займає не більше 15 хвилин. Натомість, зайнявши першою чергу після обідньої перерви отримала від співробітника залу прохання почекати у зоні 24. Спокійно очікувала, доки мене зможуть вислухати, проте поперед мене пропустили 5 чоловік літнього віку. Я повністю розумію, що у пріоритеті банку люди літнього віку оскільки більша кількість з них отримує пенсійне забезпечення саме через цей банк, проте я також клієнт, якому необхідна домога. Провідний економіст у відділені надзвичайно груба особа, що дозволяє собі підіймати голос на своїх клієнтів, більш того розмовляти російською мовою у відділені Українського банку. Касир намагалася активувати картку протягом 20 хвилин, але навіть ця нескладна операція викликала у неї якісь ускладнення, тому мене відправили додому із заблокованою досі карткою, дзвонити на гарячу лінію, щоб мені домогли з активацією
30 октября 2020, 17:02
Доброго дня! Просимо вибачення за ситуацію, що склалася. Будь ласка, напишіть нам в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Інформацію перевіримо та надамо зворотній зв'язок.