НЕДОБАНК ОЩАДБАНК

TATOPAN 8 октября 2013, 21:02
Ощадбанк — це вияв непрофесіоналізму у сфері банківського обслуговування. Жоден банк в Україні не відповідає такому низькому рівню, як дана фінансова установа.
Це й банк, кожного місяця, створює проблеми з видачею моєї пенсії. Не буду поглиблюватися у всі, опишу те з чим я стикнувся сьогодні. Хотів зняти кошти, картку назад повернуло, грошей не отримав, але на чеку видрукувано, що транзакція пройшла успішно і «мої кровні» видано.
Дальше я звичайно зателефонував на «оперативну» гарячу лінію, де мені пояснили, що це збій у системі і мій рахунок заблоковано і щоб повернути свої гроші, я повинен чекати 3 дня і написати заяву.
Ніхто не поверне мій втрачений час та нерви. З задоволенням змінив би дану фінустанову на будь-який інший банк в Україні, але існує «насильницьке» зобов'язання, яке не дає право працівникам силових структур змінювати цей «НЕДОБАНК».

9 октября 2013, 10:36
Не хотите банк, существует почта
Dann
Dann
9 октября 2013, 12:21
«почта» військової пенсіїї не виплачує. а загалом, дуже дивно, що саме в період цих виплат «падає» процесинговий центр Ощаду. моя думка — хтось йому у цьому допомагає.
9 октября 2013, 18:50
Знайомі отримують пенсію (колишній військовий), перейшов на обслуговування до поштового відділення у липні місяці.
9 октября 2013, 12:37
Полностью согласен, именно во время выдачи военной пенсии падает процессинг.
19720129
19720129
13 октября 2013, 18:43
Пенсия военным зачисляется в один день по всей Украине. Поскольку военные привыкли ходить строем, они все как один, строем в этот день идут снимать пенсию. Вы представляете сколько запросов идет одновременно о проверке баланса и выдачи денег. Ни одна сеть, ни одного банка, такого обьёма информации не пропустит. Так что банк здесь ни причём.
dvoryansv
dvoryansv
17 ноября 2013, 17:45
Если банк взялся обслуживать эту категорию граждан — обязан продумать, как пропустить информацию и все сделать удобным для своих клиентов. А уж как им ходить и когда пользоваться своими же средствами — решать только им. Не забывайте, в скольких горячих точках побывали эти люди и сколько жизней спасли, так что вряд ли «строй» — объект для упражнений в остроумии и иронии.
22 октября 2013, 7:26
Было письмо, что проблему решили, будем ждать следующей выплаты пенсии :)
Kokos
Kokos
13 января 2014, 12:56
В день выдачи пенсии вообще к банкомату лучше не подходить. Это говорю на своем печальном 12+ летнем опыты. Если бы не закон № 2262-XІІ от 1992 года “О пенсионном обеспечении лиц, уволенных с военной службы… моей ноги бы в этом банке не было.