Найгірший банк, який працює поступово гірше

Термінали та банкомати тут працюють тільки 8-17 і вихідні — субота та неділя. Написані об'яви — цілодобово, але це нахабна брехня! Це ще не все. Сьогодні я спланував отримати нову пенсійну картку(я працюючий пенсіонер). ВОНИ працюють до 17. Приходьте в суботу. Я ледве стримався від лайки та був дуже розлючений, тому ще зовсім нещодавно ВОНИ працювали хоч до 17-30! Можна було встигнути. А Субота — це вихідний, багато чого треба зробити! Я встигав раніше… Зараз цей Банк працює все гірше і гірше… Нікому і нізащо я цей банк не пораджу!!!
3 июля 2020, 10:58
Доброго дня! Хочемо зазначити, що на час карантину, графік роботи зон 24/7 змінено з міркувань санітарної безпеки. Зони 24/7 відновлять цілодобову роботу після завершення карантину. Графік роботи відділення зазначено у відділенні, кожен клієнт має можливість з ним ознайомитись. Також, з ним можливо ознайомтись на нашому сайті: https://www.oschadbank.ua/ua/map

StarFighter27
StarFighter27
2 июля 2020, 20:15
Не надо врать! Терминалы и банкоматы работают круглосуточно. Прежде чем писать ересь, лучше выясните. По поводу карточек, так они долго делаються. И если сказали в субботу, значит приходите в субботу
19036256
19036256
6 июля 2020, 15:31
Urek51,наличность можно снимать в банкоматах банков партнёров Ощадбанка,например Приват и Пивденный,которые установлены на улице,БЕЗ КОМИССИИ,я получила новую карту,но приготовьтесь к тому,что это долгая процедура,начинает один оператор,потом перенаправляет к другому окну.Если в Вашем отделении существует запись,попробуйте записаться на приём.У нас была живая очередь,долго(как писала выше)но дождалась.Карточка ВАМ нужна?Или банку?Возьмите на работе отгул и получите,или вызвать сотрудника из выходного дня?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Найгірший банк, який працює поступово гірше