Заблокували зарплатний рахунок

GrOks 10 апреля 2020, 10:26
Отделение по адресу: Львов, ул. Сечевых Стрельцов, 9
У мене зарплатна карта в Ощадбанку з 2014 року. На неї двічі в місяць приходить зарплата. І от в один прекрасний день, а саме 20 березня виявляється, що я не можу провести платіж в інший банк.
Дзвінок на гарячу лінію. У відповідь чую, що рахунок заблокований, готується до закриття за моєю заявою. Це при тому, що це зарплатний рахунок, закривати який я точно не могла, до того користувалася картою 16 березня, далі була вдома на карантині, навіть не виходила. Містика прямо!
30 березня звернулася у відділення в м. Львові на Січових Стрільців 9, з проханням розблокувати рахунок. Гаразд, розблокуємо, перевіряти документи про закриття не будемо, бо немає часу. Термін розблокування, за словами економіста 1 тиждень.
Пишу в особистому кабінеті на зворотній звязок. Відповідь. Банк може заблокувати рахунок, якщо є кредитна заборгованість. Ще раз наголошую, що це зарплатний рахунок і на ньому лежить зарплата за цілий місяць, яка вже тут заборгованість.
8 квітня рахунок не розблоковано. Дзвінок на гарячу лінію.
Тепер інша версія. Рахунок заблоковано, бо він відкритий ще 2014 року, але картка активна, можна зняти гроші в банкоматі. Вперше таке чую, але пробую. Невдача, як і очікувалося.
Дзвінок у відділення, будемо розбиратися.
Тепер питання. Як можна заблокувати живий зарплатний рахунок, на який надходять кошти без жодного попередження і на свій розсуд? Чому банк дозволяє собі не дати можливості клієнту зняти свої кошти, особливо зараз, коли і так їх небагато?
Коротше питань багато.
П.с. У відділення ще раз звичайно піду, не зважаючи на заклики залишатися вдома.)

Leon1978
Leon1978
10 апреля 2020, 10:38
Идите в отделение где открывали карту и снимите все по паспорту! В другом варианте пусть на отделение вам сделают перевыпуск пластика!
10 апреля 2020, 11:23
Та піду звичайно, зніму. Але ж це не вирішення питання, зарплата ж щомісяця приходить. Та хотілося би все жзрозуміти на якій підставі заблокували рахунок
StarFighter27
StarFighter27
10 апреля 2020, 10:54
Деньги можно в том отделение где открыта была карта. В противном случае эти деньги банк спишет как прибыль. Но я не удивляюсь. В Ощаде можно до 10 счетов и кредитов оформить на клиента, а он знать не будет. Потом приразбирательстве эти проблемы будут Ваши
10 апреля 2020, 11:23
Якось до того не було проблем, але тепер і я напевно не буду дивуватися нічому
Tanya230187
Tanya230187
10 апреля 2020, 11:49
А чому в тому відділенні де картка випущена. Гроші можна знімати в любому відділені з паспортом чи як?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Заблокували зарплатний рахунок