Неправомірне зняття готівки

Panchenko123 26 ноября 2019, 19:39
Були списані кошти у розмірі близько 2000 грн., після зарахувань коштів у вигляді заробітної плати. В додатку Ощад 24, ця операція не відображається, було 2900 а стало 600 грн через деякий час. На питання, оператор колл-центру, говорить, що зняті із-за того, що я пробувала безуспішно переказати кошти на іншу картку! Так питання, якщо операції були не успішні, яке ви маєте право знімати їх через більше ніж 10 днів без моєї на то згоди!? Зняли 1000 грн., які я повинна була переказати, а потім чомусь зняли ще 2000, через тиждень, коли з’явились кошти на балансі!
27 ноября 2019, 9:42
Доброго дня! Рекомендуемо звернутися до відділення банку, для з'ясування ситуації та отримання консультації від спеціаліста.

corsww
corsww
26 ноября 2019, 20:33
И куда делись еще триста? Я говорил, что Альфа мошенник но похоже госбанк его переплюнул
Panchenko123
Panchenko123
27 ноября 2019, 13:55
Ваш спеціаліст сказала: «Гроші знялись самі, ми їх не знімали.» — це нормальна відповідь представника банку? що це за банк, де гроші знімаються самі, без згоди власника? через 10 днів, після неуспішнтх операцій і не повертаються? Це банк, якому не можна довіряти свої кошти, бо в будь-який момент у них може бути збій і вони просто знімуться!!!
Stilvas845
Stilvas845
5 декабря 2019, 11:24
Це гірший банк країни.  Шкода что банк не робить нічого для того щоб щось змінити на краще!!