Прошу допомоги!

Светлана Vasiljeva 22 февраля 2019, 13:42
Отделение по адресу: Львов, ул. Сечевых Стрельцов, 9
Доброго дня! Вчора, 21.02.2019 р. близько 11.50, через платіжний термінал, розташований у відділенні Ощадбанку (м. Львів, вул. Січових Стрільців, 9) я поповнювала банківську картку в інформаційно-платіжному терміналі № 132 на суму 3000 грн. купюрами по 500 гривень. Після внесення останньої купюри термінал віддав картку та видав повідомлення про помилку. Гроші на рахунок зараховані не були. Оголошення про несправність терміналу було відсутнє. Я одразу написала відповідну заяву у відділенні банку. Прошу пояснити мені процедуру повернення коштів та пришвидшити процес. Ці кошти мені потрібні терміново.
25 февраля 2019, 11:13
Доброго дня!
Приносимо вибачення за створені незручності, запевняємо, кошти будуть повернені.
Поршочергово виконується інкасація терміналу, перерахування коштів, виявлення залишків. Після даної процедури, вам будуть повернені кошти. Згідно регламенту, дана заявка виконується протягом тридцяти днів, на практиці, значно швидше.

alenaefim78
alenaefim78
26 февраля 2019, 13:21
А на практике, значительно дольше, не обманывайте людей. Я сама столкнулась с такой ситуацией, снимала зарплату, деньги банкомат не выдал, а деньги со счёта списали. Два месяца я билась с банком, со скандалом и неимоверной нервотрепкой я таки выдрала, по другому не скажешь, эти деньги, а это, напомню, была зарплата, я два месяца с детьми сидела на бобах, спасибо ощадбанку. Тут многие жаловались на операторов, то вы ещё с начальством не общались, *** такое, что даже базарная баба на её фоне смотрелась бы ЛЕДИ. Ужасный банк с ужасными сотрудниками.