Не виплачена персія за червень 2018 р. (верефікація ВПО)

Andbrus 11 ноября 2018, 0:06
Три рази визивали на верифікацію в Ощадбанк, 3 рази ходила (дуже важко), 1 раз щось не працювало, 2 раз подивились сказали що допомоги не має і вам нічого не потрібно робити, 3 раз сказали що смс помилково прийшла, вони їх просто всім підряд надсилають ідіть до дому!
За червень 2018 р. не одержала пенсію. Зветралась до зам. нач. Управління ПФУ Козелецького району Старченко В.В. Мені повідомили з її слів: «не має фінансування, був збій, колись виплатять». По сьогоднішній день виплати не було.
Після цього дзвонила на гарячу лінію 0462603485. Мені надали інформацію, що мене записали в особи, які проживають на непідконтрольній Україні території. Я проживаю в Козельці з 2015 року і нікуди не їзжу. Хто вине в цій ситуації? Це дискримінація, чи знущання, чи некомпетентність? Прошу розібратися і виплатити мені пенсію!
12 ноября 2018, 10:01
Доброго дня! Шкодуємо, що Ви потрапили в подібну ситуацію. Рекомендуємо звернутись до органів ПФУ за роз'ясненнями по даним питанням. Банк не приймає рішення про виплату, чи не виплату пенсії, а лише зараховує кошти на персональні рахунки клієнтів.

11 ноября 2018, 11:15
«Я проживаю в Козельці з 2015 року і нікуди не їзжу.»

А вы посмотрите в своём паспорте в графе регистрация места проживания что там за адрес стоит…

«Не виплачена персія за червень 2018 р.»

Если Пенсионный Фонд вам не начислил пенсию по каким-либо причинам, то надо обращаться с жалобами не на форум Минфина а на горячую линию Пенсионного фонда по телефону 0-800-503-753

Если Ощадбанк вам не выплатил начисленную пенсию по каким-либо причинам, то звонить надо в Ощадбанк,
у которого также существует горячая линия с номером телефона 0-800-210-800

Все звонки на номера горячих линий бесплатны как со стационарных
так и с мобильных номеров телефонов по всей территории Украины.

Andbrus
Andbrus
12 ноября 2018, 11:32
По вашій базі, ця людина пройшла персоналізацію, чи ні?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Не виплачена персія за червень 2018 р. (верефікація ВПО)