Подяка

NINONILLA20 17 декабря 2017, 18:57
Хочу подякувати працівникам філії «Ощадбанку»у м. Києві, вул. Підвисоцького, 6а, за професійність, гарне обслуговування та чуйність, увагу та терпіння до питань відвідувачів. За весь час я жодного разу не стикалася з грубістю або хамством працівників банку. Можливо, мені пощастило обслуговуватись саме у цьому відділенні. Тут на сайті писав, что важко відмовитись від кредитної лінії. Да ніяких взагалі проблем. Я попросила оператора про відмову від кредиту на картці, і за 5 хвилин без зайвих слів питання було спокійно вирішено.
Напередодні новорічних свят і Різдва Христового бажаю всім працівникам цього відділеня міцного здоров'я, родинного щастя, добробуту, здійснення мрій і бажань «попри всі негаразди».
18 декабря 2017, 14:42
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку роботи співробітників банку.

VladimirGold
VladimirGold
17 декабря 2017, 20:24
Если отделение не впаривает клиентам ненужных им продуктов, то это отделение находится в числе аутсайдеров внутрибанковского рейтинга, что непременно повлечёт за собой управленческие кадровые решения в отношении «професійних i чуйних» сотрудников.
NINONILLA20
NINONILLA20
19 декабря 2017, 23:45
Понятно, значит по Вашей логике сотрудников нужно только ругать, тогда они будут более ценными для банка, поскольку впаривают ненужное для клиента, но выгодное ДЛЯ БАНКА. По моей же логике, я благодарю за хорошее отношение и ругаю за плохое, и все это с точки зрения выгоды для КЛИЕНТА.