Потрібні проблеми?- йди в Ощад!

Soloviov 22 февраля 2017, 19:52
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Шевченко, 11
17.01.2017 року прийшов у відділення Ощадбанку по вулиці Шевченка 11 міста Хмельницького для здійснення проплати за навчання сестри своєї жінки, чекаючи в черзі до каси мені співробітник запропонував здійснити проплату через термінал, і я погодився. Термінал виявився заплутаним і некомфортним для роботи взагалі, самотужки я б з ним справляв я десь годину мінімум, побачивши моє затруднення співробітник запропонував свою допомогу на що я погодився. Здійснили проплату і вийшов чек, в ньому виявилось що в прізвищі особи за яку проплачено за навчання замість букви а стоїть о. Я вказав на це співробітнику на що отримав відповідь що це не повпливає на мету ( проплата за навчання ) отримувач та його р/р вказані правильно, гроші прийдуть. Відправили чеки у вуз, там сказали що не підходить нехай банк виправляє. Прийшовши до відділення я висвітлив проблематику на що отримав відповідь що мені нічим не допоможуть!!!
Я пішов у обласне відділення, там мені відповіли так само, і добавити що ви можете звернутись до вузу з заявою щоб вам повернули гроші і здійснити проплату щераз.
Нормально так! Їдь у Чернівці з Хмельницького пиши заяву чекай гроші і все через однієї букви!!!
Благо що я так одразу не зробив, зателефонувавши у вуз дізнався що заяву вони приймуть від особи яка вказана в квитанції банку!!! Тобто нехай заяву пише однофамілець але з буквою о а не а у прізвищі!!!
Це маразм, нервів не вистачає!!!
Гроші зависли, сили та засоби потрачені впусту і ще невідомо чим скінчиться це все!!!
Я дуже розчарований банком!!!
23 февраля 2017, 15:51
Добрий день. Приношу вибачення від імені Банку. Будь ласка, напишіть мені в особисті повідомлення Ваш контактний номер телефону для зв'язку.

Vitaly Zoroff
Vitaly Zoroff
24 февраля 2017, 13:26
Це дійсно так. Стояв в черзі і наблюдав як людина мучалась біля терміналу Ощад банку, питаясь оплатити комуналку.… Наскількі це проше робити в Приват 24…
Ferrari  Александровск
Ferrari Александровск
24 февраля 2017, 15:28
А как на счет *проверяйте чеки и деньги не отходя от кассы* это для чего? Это не относится к кассира? При выявлении опечатки НЕ ОТХОДЯ ОТ КАССЫ обязана была перебивать чек, но для нее это проблематично. Ануляция, а может еще оправдателтные документы и так далее, проще послать и сделать каменно-важное лицо. И после передачи ДЕНЕГ в кассу хотя пляжи хоть ори.