Iris24ka Iris24ka
12 октября 2016, 11:24
7 жовтня, ми дізнались, що відновилось фінансування програми «Ощадний дім», відразу звернулись до відділення Ощадбанку, за адресою м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого,10. Мали при собі всі документи на оформлення кредиту: довідку про доходи, рахунок-фактура на товар та паспорт і податковий номер. Працівниця банку, нажаль не запам'ятала її Прізвище, ввічливо спілкувалась, подивилась документи, та сказала, що можемо розраховувати на кредит, АЛЕ існує ЧЕРГА і записала особисті дані на окремому папері і пообіцяла зателефонувати. Вже вдома вирішили звернутися до контакт-центру і уточнити на рахунок цієї ЧЕРГИ, так як насторожило, що окрім наших даних на листку нічого не було. Оператор повідомила, що ніякої черги немає і якщо документи в порядку, мають забрати документи на розгляд. Отримавши дану інформацію, звернулись до іншого відділення, де відразу почали оформлювати кредит. Обурило те, що деякі працівники придумують якісь ЧЕРГИ і не обґрунтовано «посилають» клієнтів, доречі та дама, звичайно, так і не зателефонувала
Ощадбанк
12 октября 2016, 12:13
Добрий день. Ситуація неприпустима. Будь ласка, опишіть мені в особисті повідомлення зовнішність працівника або напишіть її ПІБ.