проблемний депозит

14lubov14 14lubov14
22 декабря 2014, 15:33
Від вересня 2014р. я не можу забрати свій вал. вклад за № 1954596 від 24 06.2014 ( Тернопільське від. № 1923 «Надра»). Частину коштів я забрала у грн., решту суми постійно переоформляю не по бажанню, а від безвиході.З письмовою заявою про повернення коштів я зверталась до начальника вищезгаданого відділення і в управління Національного банку, але безрезультатно...24.12.2014 термін мого вимушеного продовженоговкладу знову спливає.Я терпеливо чекаю, але скільки? Навіть відсотки не видають у дол., а в грн і то з перебоями.Прошу вашого втручання і вирішення мого питання, будь-ласка!!!
Також привела у це відділення свою доньку, яка має грн. вклад не може його отримати( № 2072418 від 24.11.2014), тому прошу допомогти перевести кошти у інший банк і, щоб вони " по дорозі " десь не пропали. Вона вперше стала вкладником банку і таке розчарування.Прошу відповіді, як правильно зробити переказ коштів з гарантією хоч у цьому питанні.
Додатково повідомляю, що я пенсіонер, сім«я
Надра
23 декабря 2014, 11:08
Добрий день. Після закінчення строку договору, кошти будуть перераховані на поточний рахунок. При наявності готівкової валюти в касах, ми намагаємося задовольнити потреби усіх клієнтів в іноземній валюті. Рекомендуємо тримати зв'язок з відділенням в якому ви обслуговуєтесь.