Надра Банк безсовісні злодії!!!

Віталій Серединський 28 ноября 2014, 14:50
20 жовтня погасив кредитні заборгованості Дельта і Альфа банків через відділення Надра банку на загальну суму 6140 гривень. До сьогоднішнього дня банк кредитор гроші не отримав, назад гроші віддати у банку не хочуть, пеня за прострочені платежі росте. Що робити і куда звертатися не знаю. Це просто ЖАХ а не банк, вони просто вкрали у мене гроші і на тому скінчилося
Надра
28 ноября 2014, 16:40
Добрий день. Повідомте, будь ласка, на електронну адресу k_servisa@nadrabank.ua вказавши посилання на відгук, ваші дані (ПІП, контактний номер тел., адреса відділення, скан-копію платіжних документів ).

map95146
map95146
29 ноября 2014, 10:33
Единственное решение — обращаться в суд. Судебная процедура не так страшна как кажется. При массовых обращениях банк попросту лишат лицензии.
Віталій Серединський
Віталій Серединський
4 декабря 2014, 17:57
Накінець тільки сьогодні гроші прийшли на рахунок, хоча 477 гривень пені мені ніхто не поверне, це получається що мене кинули на ці гроші. Завтра заплачу, тільки вже через який небуть інший банк, бо з Надра мати справи більше не хочу і нікому не порекомендую!!!

Главная / Банки Украины 🏦 / Надра 💰 / Отзывы о Банке Надра 📝 / Надра Банк безсовісні злодії!!!