Я дуже радий, що тепер не клієт НадраБанку

Богдан БОГДАН Богдан БОГДАН
9 октября 2014, 18:34
Ще у 2008 році був відданим клієнтом цього банку мав відкритий поточний рахунок та депозити в трьох валютах гривня/долар/євро. Як у той період Надра полоскотали нам нерви не повертаючи кошти не те що долар/євро, але і у гривні. Пам'ятаю, як на тривалий час була заблокована можливість у банкоматі переводити кошти з накопичувального на поточний рахунок. Як довго не видавали готівкові гривні, а карткою можна було розраховуватись тільки у торговельно-сервісній мережі. Пам'ятаю, як мильна кулька лопнула депозитна акція «Від тисячі до мільйона-один крок». Цей банк буде вічно чекати на валютні підкріплення і кормити своїх вкладників обіцянками. ГАНЬБА ВАМ НАДРА! Я ДУМАЮ, ЩО ЦІ ВКЛАДНИКИ, ЯКИМ ВИ, ЯК І МЕНІ В 2008-2009 РОКАХ НЕ ВИДАВАЛИ ГРОШЕЙ Є ОСТАННІМИ, А НОВИХ У ВАС НЕ БУДЕ. Я дуже радий, що тепер не клієт НадраБанку
Надра
10 октября 2014, 12:53
Шановний, Богдан БОГДАН. Нам щиро шкода, що труднощі, з якими зіткнувся Банк в 2008 році, заподіяли Вам незручності. Також хочемо підкреслити, що Банк виконав усі свої зобов'язання по депозитах 2008 року. Клієнтам були виплачені як суми вкладів, так і нараховані по них відсотки.

finklient
finklient
11 октября 2014, 21:26
киев
Везёт Вам, Богдан БОГДАН, а я вот думала, что если банк тогда устоял, остался на плаву, выстоял, то значит сейчас всё будет нормально, Горько ошиблась!
Кто бы мог подумать, что в Надре ничего не изменилось? Сегодня точно также не выдают деньги своим клиентам. Кстати, очень удобно.Вклад закончился, Никто уже проценты не насчитывают, пользуются бесплатно нашими деньгами и прекрасно себя чувствуют!
Paduslav
Paduslav
13 октября 2014, 18:37
Для того банк і придумав платіжні картки для вкладників я це зрозумів ще 2008 року, на них скидають % та тіло депозиту в доларах чи євро і вважають, що всі зобов 'язання виконали.А для вкладника важливо отримати не тільки кошти на картку, а взяти реальні готівкові кошти так, як і вносили їх у касу банку. ЦЕ ТРЕБА РОЗУМІТИ ТА ПАМ'ЯТАТИ!