Гривневий депозит!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

natalilv natalilv
6 октября 2014, 01:21
По закінченні гривневого депозита- обмеження в 4 тис.- Хтось подавав в суд? Результати? Що робити, якщо можу довести, що із за затримка грошових коштів, які я маю заплатити по договору, на мене покладаються штрафні санкції? Чи можу я ці штрафні санкції перенаправити на банк?
Надра
6 октября 2014, 12:52
Добрий день. Зважаючи на суспільно-політичне напруження, наявність певних елементів ризику та невизначеності щодо подальшого розвитку ситуації на банківському ринку, а також беручи до уваги економічні проблеми в країні, пов'язані з проведенням антитерористичної операції на території України, банком вживаються всі можливі заходи з метою збереження грошових коштів клієнтів і захисту інтересів клієнтів Банку. В зв’язку з тим, що ПАТ «КБ «НАДРА» зобов’язаний діяти у встановлених НБУ обмеженнях, та з метою сприяння стабільності банківської системи України і забезпечення розрахунків, керуючись рекомендаціями Національного банку України, Банк пропонує Вам отримати кошти в сумі 4 000 грн., що не перевищує обмеження, встановленого постановою Правління Національного банку України від 29 серпня 2014 року № 540 «Про введення додаткових механізмів для стабілізації грошово-кредитного та валютного ринків України». Додатково зазначаємо, що зазначена норма має тимчасовий характер.

Elenann
Elenann
6 октября 2014, 16:57
Добрый день.
Ограничения на снятия гривны со счетов, установленное НБУ- 150,0 тыс грн. 4000грн — это ограничение, которое ставит банк. Если будете обращаться в суд, то при подаче искового заявления необходимо указывать на взыскание и ущерба (уплата Вами пени) с приложением соответствующего расчета и документов.