Sergiykharchk 15 июня 2023, 17:18
Отделение по адресу: Житомир, ул. Киевская, 77 (Samsung)
Помітив що щось не так томущо не зміг зайти в додаток, зателефонував до горячої лінії повідомили що вирішили заблокувати назавжди мене, хоча не пояснили причину. Ні криптою не займаюсь, ні якимись платежами незрозумілими, ні торгівлею в інтернеті, великі суми коштів ніколи не отримував чи з якихось незрозумілих джерел, активність мінімальна по рахунку, хоча кошти є. Те що гроші вкрали то ладно, живемо в такій країні с такими банками, а от те що створили проблему що підписки треба змінювати, через просочення оплати з мене знімуть штрафні то інше. Був нормальний банк багато років, тепер рекомендую бігти до інших, темпасе зараз масса є аналогічних з додатком.
monobank
15 июня 2023, 18:34
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.

15 июня 2023, 18:32
1. Гроші тобі повернуть за процедурою. І подякуй, що не під комісію в 30% як роблять багато інших банків.

2. Що за підписки такі, де за несплату штрафні санкції? Вигадані, як крадіжка грошей з п1?
16 июня 2023, 0:06
Скорее всего человек покинул Украину и его блокнули. Вернуть деньги ему не знаю смогут ли на карту банка другой страны.
16 июня 2023, 0:10
По пункту 2.Услуги Датацентров и облачные хранилища данных напрммер. Если карта с которой идёт оплата уходит в блок то предоставление услуг может быть приостановлено на неделю — две. Потом как платишь другой картой эти две недели простоя просто списывают с другой карты и решай через суппорт
16 июня 2023, 3:02
Та душе багато чого, це і хостинги, паркінги, сервера, хмарні обчислення, всякі опенаі апі, реклама в інтернеті і тд. Знаєш що лежить скільки треба на місяць, воно там знімає і горя не знаєш, а потім на тобі сюрприз. Шукай срочно де які сайти, де яка оплата має бути, думай з чого оплатити. На заході все дуже просто — не оплатив по підписці офф, далі шо хоч те і роби, навіть день може вибити з роботи. Так шо пофіг на ті копійки, спонсори головної болі моєї вони))))
16 июня 2023, 8:48
Як серьозні помилки безпеки виправити то ні, для чого воно треба то не серьозно, весь світ тільки з такими проблемами безпеки бореться, а як карту студента заблокувати, то нате))))
16 июня 2023, 10:28
Це не штрафи, а оплата факти спожитих потужностей.
16 июня 2023, 11:39
Так, якщо ти працюєш, а не фіаско тому що тобі щось вирубили за те що підписка не знята по причині блокування карти, а за тим щоб розблокували і заплатити інакше то треба штурмувати спорт, а там такі ж можуть бути працівники як в банка, що тільки на ботів свій час і кошти тут витрачають, що топлять їрунду)))
16 июня 2023, 11:58
Я навіть не знаю, що тут прикольніше — безкінечний потік свідомості в одному довжелезному реченні, чи слово «їрунда» =)
16 июня 2023, 12:02
Ну вам не зрозуміти, щодо тут зробиш. В мене немає часу з ботами Спорити, я написав чесний відгук з розрахунку, що як це робиться звичайно він буде видалений, щоб підтримати зовнішній авторитет і оцінку банку, замість того маю читати хейт від ботів. Щасти, живіть далі в своєму видуманому світі.
15 июня 2023, 18:40
Ну гроші залиште собі, як плату за те що країна втратила ще одного платника податків. Я зрозумів куди ми йдемо, оформлю картку платника податків в США і більше не буду як громадянин України фінансово напівактивний, в межах 100−200$ навіть в місяць. Я впевнився що ми йдемо в европу, так і передам своїм західним партнерам))))
15 июня 2023, 18:41
Як батько воювати по судам з країною 20 років не буду, не варта Україна того)
16 июня 2023, 11:06
Самое главное в отзыве написать что деньги украли.
16 июня 2023, 11:36
Ну я бігати і випрошувати назад свої кошти не збираюсь, знач вкрали були мої, довірив банку, не можу використати і зняти, воюй ще, навіщо це мені. просто з принципа, щоб можна було чесно казати що вкрали
16 июня 2023, 11:59
Вам до честності, довше летіти за рейс до Америки
16 июня 2023, 12:03
Нажаль поки не маю можливість законну, чекаю колапсу щоб перевірити) з тим шляхом що обрано це питання лише часу, варіантів і вірогідностей.
16 июня 2023, 12:11
Більше відповідати на повідомлення ботів не маю бажання, достатньо поглянути на всі їх відгуки, і стане зрозуміло що топлять за банк при будь якій ситуації. Банку щасти, як НБУ з їх покращеннями і обіцянками. В країні що блокує картки студентів і пенсіонерів, в той час як беззаконня і тіньові схеми процвітають немає дороги туди куди вона хоче, це я точно знаю.
16 июня 2023, 16:35
Самое важное что деньги украли
dimasfanzerg
dimasfanzerg
18 июня 2023, 7:33
Ну по моновски. Те пишут что люди = шахраи. Ибо беженцы и не чем отдавать кредиты.
Тут у человека его деньги в Банке. А банк ими не дает пользоватся…
18 июня 2023, 13:16
Отзывов на само деле таких мало, и в основном от тех кто используют счет физлица для бизнес деятельности. Очевидно вы от таких же.
18 июня 2023, 19:25
Не використовую я для бізнеса чи будь якої діяльності, поповнив і все підписки знімає, всі кошти на захід йдуть, не знаю може те що в долларі багато знімає не подобається, но не я таких курс малюю в країні)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Заблокували рахунок взагалі без будь якої причини! Багато років був клієнтом, ніякі умови не порушував, а тут бам і блокування…