Погрози банка

Лиза Вайдич 22 апреля 2016, 13:00
ЦЕ ПЕРЕПИСКА В ОНЛАЙНІ З «БАНКОМ МИХАЙЛІВСЬКИЙ » 12:08:33 Пожалуйста, подождите немного, к Вам присоединится оператор…
12:08:34 Володимир: Скільки ви ще будетете погрожувати та діяти не законно
12:08:39 Оператор Vitaliy включился в разговор
12:09:12 Vitaliy: Добрий день!
В онлайн консульанті проводиться консультація по загальним питанням.
12:12:40 Володимир:, хочу знати чому якась особа звонить з погрозами що він з миліції моїм рідним та на роботу особливо моєму керівнику від імені вашого банку з мобільного 0664996311.говорить що мені прислали повестки в миліцію хоча я нічого не отримував, також не отримував особисто письмоае повідомлення від вашого банку.

12:13:26 Vitaliy: З даним питанням є можливість звернутись до будь-якого відділення Банку, для уточнення інформації.
12:20:35 Володимир: краще звернутися з заявою в миліцію, так як розмови записані на телефон.Це не банк а незрозуміло що, якщо від імені вашого банку не перезвонять моєму начальнику та всім кому звонили, то до зустрічі в суді і тільки через суд я поверну борг. Погрожувати миліцією та порушувати права людини, в мене нема слів нехай суд розбирається.
12:21:36 Vitaliy: Перевірити, чи дану інформацію в Онлайн консультанті немає можливості. З даним питанням є можливість звернутись до будь-якого відділення Банку, для уточнення інформації.
12:21:49 Володимир: зараз всім не легко але такі дії банка, чому не дієте законно давайте в суд.
12:23:39 Vitaliy: Для надання Вам відповіді, необхідно перевірити, чи не дзвонили Вам шахраї. Банк не проводить такої діяльності.
12:24:26 Володимир: ваші дії я напишу у відгуках тому що маю на це право и докази, бо зрозуміло ще дії ваші так будуть і надалі продовжуватись.
12:25:43 Володимир: А де шахраї беруть дані, кому ви таке говорите, тому нехай суд розбирається

Konomist1
Konomist1
22 апреля 2016, 14:11
Ну так идите в суд, чтож Вы тут пыжитесь! Посмотрите ветки других банков, везде есть жалобы на отдел работы с просрочниками, работа у них такая.
Юрий  Иванченко
Юрий Иванченко
22 апреля 2016, 14:36
Вывод: Платить надо вовремя!
Samba
Samba
18 мая 2016, 0:10
Так в чем тут прикол переписки? Вежливо и нормально объяснил) А автор выставил себя тупым бараном в данной переписке(не в обиду). Лучше бы кредиты вовремя оплачивали, а банк — прослойка между депозитчиками и кредитчиками, вас тут не поймут.