Хамське спілкування з клієнтами

alcapone1889 alcapone1889
6 октября 2015, 12:12
Прострочив виплату кредиту всього на 1 день.
06/10/2015 телефонують, погрожують, ображають, хамлять.
Оператор представився Карпенко Ольга Юрієвна.
На її думку якщо клієнт заборгував то до нього можна розмовляти будь яким тоном і така людина прирівнюється до ніщеброда.
Вона неодноразово насміхалась і погрожувала.
Я не потерплю такого ставлення до себе зі сторони цього «банку» і вимагаю щоб керівництво відреагувало на цю скаргу.
Навіть в колекторських компаніях оператори не дозволяють собі подібних речей при першому діалозі.
Банк Михайловский
6 октября 2015, 16:34
Доброго дня, шановний клієнте!
Дякуємо, що знайшли час та написали нам.
Банк Михайлівський турбується про клієнтів та завжди коректно нагадує про заборгованість і необхідність погашення мінімальної суми за кредитним договором.

alcapone1889
alcapone1889
6 октября 2015, 21:09
Мені здається що просто скопвювати і вставити шаблонну відповідь це не те що повинен був зробити достойний банк
tuschenkor
tuschenkor
16 октября 2015, 15:16
ЭТО ЧТО ТАКОЕ? ЧТО ЗА ОТВЕТ???????
Доброго дня, шановний клієнте!
Дякуємо, що знайшли час та написали нам.
Вам же конкретно говорят, что ваши операторы хамы. Хамят и позволяют себе выплёскивать эмоции. Они на рабочем месте!!! Что за беспорядок? Та что звонила мне, должна с клиентами своим ртом не разговаривать… Такое не может говорить адекватный сотрудник… Проверяйте своих сотрудников…
Я отказываюсь иметь дело с этим банком…
Orhideadi
Orhideadi
27 ноября 2015, 12:25
Да Ольга у них занимается без пределом!!! Грубит, хамит и угрожает! Не советую брать кредит у этого банка!!!