Більш ніж півроку не повертають кошти, на звернення не реагують

Lexangel 18 ноября 2014, 11:02
Уклав Договір добровільного страхування життя від 11.04.2014р. за № 5200023195 у зв`язку з оформленням кредиту. Кредит повернув достроково. 08.05.2014р. уклав додаткову угоду про повернення страхового платежу. Звертався з письмовою заявою 08.05.2014р. про повернення страхового платежу. Кошти не надійшли. Після цього 2 рази звертався з письмовими заявами до банку, остання від 08.10. 2014р. Ні відповіді, ні коштів. Працівники відділення пояснюють це тим, що вони пізно надіслали мою заяву до Банку. А де ж моя вина?
Банк Михайловский
18 ноября 2014, 11:49
Доброго дня, шановний клієнт.
Дозвольте розібратися в ситуації, що склалася.
Просимо Вас надіслати нам на електронну адресу PR@mbank.kiev.ua Ваш відгук, Ваші контактні дані (ПІБ, ІНН, номер телефону) та скани письмових заяв до Банку.
Ми перевіримо дані та надамо Вам відповідь.
Дякуємо за співпрацю.

18 ноября 2014, 15:12
Відправив, лист надісланий о 15.11. очікую з нетерпінням.
19 ноября 2014, 19:00
І вгадайте яку довгоочікувану відповідь я отримав? Цитую:

«Нам повідомили, що на Ваше звернення від 08.10.2014р Вам була надіслана письмова відповідь.
Очікуйте на листа найближчим часом.»

Просто шедевр, орієнтовно він звучить так — це все фігня, на Вашу заяву ми відповіли.
По-перше, відповідь відповідно до Законодавства повинна бути надіслана максимум в 30-денний строк. Це максимальний — звернення, які не потребують додаткової перевірки — 10-ти денний. То ж поясніть мені, яким чином Ви мені надіслали відповідь на лист від 08 жовтня, якщо станом, як на 18-ого листопада, так і на сьогодні я не отримав? З врахуванням строку поштового обігу це вже порушення і коли відправили? Зразу ж після мого звернення на портал? Якщо так це вже порушення законодавства про звернення. Далі — я ж конкретно пишу, що не отримав, то ж надішліть мені його скан чи відповідь, яка не надіслана з причини її реальної відсутності? Далі — відповідь на звернення повинна бути — МОТ
19 ноября 2014, 19:07
ИВОВАНА! Який результат? А де відповідь на заяву від 08 травня про повернення коштів? Теж Вас повідомили, що відправили? До речі де самі кошти? Повідомили, що відправили? Тоді надайте докази — скан поштової квитанції про надіслання рекомендованої кореспонденції на мою адресу, та не завадило би і саму відповідь.

Такого бюрократизму, хамства, автоматизму (це крім вищенаведеного) я ще не зустрічав.

То ж цей портал для того щоб усім надавати відповідь — на Ваше звернення ми відповіли і спробуй дозвонись в Колл-центр? Цікаво, а мені там щось інше скажуть?)

Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Михайловский 💰 / Отзывы о Михайловском 📝 / Більш ніж півроку не повертають кошти, на звернення не реагують