Повернення коштів

Natalia892 1 апреля 2024, 11:44
Банк жахливий! 21.03.2024 банкомат Привату не видав мені 10000 грн, в той же день я лишила заявку на гарячій лінії кредобанку і вже пройшло 12 днів, але кошти досі не повернули. Оператори відповідають, що вони ніяк не можуть пришвидшити процес повернення і потрібно чекати, а повертати кошти можуть до 180 днів.

До того ж 26го числа ще списали 90 грн на комісію, підв'язавши операцію до… зняття коштів, які я не отримала! При тому, що це зарплатна карточка і ліміт за місяць не був перевищений. Після звернення на ту ж гарячу лінію признали, що неправомірно взяли з мене комісію і повернули 90грн назад.

Дуже не раджу мати справи з цим банком.
Кредобанк
Kredobank 2 апреля 2024, 17:10
Добрий день.
Згідно отриманої від Вас заяви проводиться претензійна робота, яка здійснюється в строки, визначені правилами відповідної платіжної системи. Як правило, згідно з правилами платіжних систем строк проведення претензійної роботи не перевищує 60 днів. По завершенні претензійної роботи Банк надасть Вам інформацію про її результати.

4 апреля 2024, 18:13
Повернули кошти тільки сьогодні, на 15й день.
Банкоматів по Києву мало, в передмісті, де проживаю, взагалі немає. В той же час налагодити роботу з банками-партнерами та пришвидшити процес повернення коштів Кредобанк не вважає за потрібне. «Дуже» орієнтований на свого клієнта банк.
Arrow186
Arrow186
5 апреля 2024, 11:48
Кошти повертають після проведення інкасації та виявлення надлишку коштів. Немає різниці чи зняття буде у приватні чи в кредо регламент однаковий (
10 апреля 2024, 8:38
Приват та Ощад швидко повертають, протягом кількох годин.
Знаючи дату та час операції, можна перевірити камери банкомату щоб побачити, що видачі коштів не було. І навряд інкасацію роблять так рідко.
Для мене такі терміни — це результат поганої роботи банку і байдужості до клієнтів.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке