Не попереджають про комісію!!!

ninagoy 17 июля 2023, 9:56
Коли відкривала картку, думала так як банк польскій, то комісії при знятті готівки не буде. Але зняла в Кракові готівку, наче все ок. І лише через пару днів виявила, що тепер у мене борг майже 1000 грн за конвертацію!!! Не раджу однощначно!!!
Кредобанк
Kredobank 18 июля 2023, 14:22
Добрий день.
Списання коштів по операціях, здійснених з використанням банківської платіжної картки за кордоном, відбуваються в чіткій відповідності до Правил банку, з якими клієнт погоджується при укладенні договору. У зв'язку з коливанням курсу валют, справді можливе виникнення заборгованості, якщо сума списання буде більшою від суми, яка блокується на момент проведення операції та на рахунку буде не достатньо коштів, щоб покрити різницю.
Водночас наголошуємо, що списання коштів за транзакцією в іноземній валюті за курсом, що діє на момент відображення операції банком, передбачено не тільки Правилами банку, а і пунктом 12-4 Постанови НБУ №18.
Додатково інформуємо, що курс валют та схема конвертації розміщені на сайті банку за посиланням: https://kredobank.com.ua/info/kursy-valyut/cards
Що стосується комісій за зняття готівки за кордоном та конвертацію валюти, то розмір таких комісій обумовлено тарифами банку та залежить від тарифного пакету на якому обслуговується клієнт.

ingeniero
ingeniero
17 июля 2023, 10:39
Це виглядає як «банк поганий, тому що я не подивилася тарифи».
Три літри
Три літри
17 июля 2023, 10:57
Коли відкривала картку, думала так як банк польскій, то комісії при знятті готівки не буде.

Дивне очікування. В польських банках повно комісій, в тому числі і за зняття готівки. Та й ще такі що українські банки на їх фоні просто даром це роблять.

І лише через пару днів виявила, що тепер у мене борг майже 1000 грн за конвертацію!!!

У польских банків майже завжди є комісія за конвертацію, це по-перше.
По друге ви точно не читали тарифів для свого рахунку бо там це вказано.

Не раджу однощначно!!!

А я раджу, бо якщо робити все після того яка прочитаєш тарифи то можно зняти готівку заплативши всього 5 злотих чи взагалі безплатно. Таке є мало в яких банках.
17 июля 2023, 12:41
Випередив.
Підтримую та плюсую.
Краще й не скажеш.
igor555555
igor555555
20 июля 2023, 22:51
Так, цей банк сотні клієнтів, загнав у борги.читайте відгуки людей в інших дописах. я прочитав брехливу рекламу на сайті кредобанку де він себе рекламував і свою картку {правльна) де банк дає найвигідніший курс конвертації при знятті готівки за кордоном.
а в результаті курс мені вийшов ого~го яким невигідним.капець

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке