Шахраї на відділенні

Andry22 26 декабря 2022, 18:05
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Воли, 42
Пишу для тих хто робив перевипуск картки яка вийшла з ладу в данному відділені в місті Луцьк на проспекті волі 42.
Згідно тарифів перевипуск картки яка вийшла з ладу (перестав працювати чіп і тд) має бути безкоштовним, працівниця Алла Якобчук займається шахрайським діями і не діє згідно тарифів ,і бере оплату за перевипуск картки яка вийшла з ладу ,і привласнює кошти, тип самим дурить клієнтів на гроші, щоб розібратись в цьому. мені зайняло це 8 місяців ,і тільки через 8 місяців банк повернув мені кошти і признав що данна співробітниця обдурила мене.
Хто також натрапив на цю шахрайку яка вас обдурила, вимагайте гроші назад, бо згідно тарифу перевипуск безкоштовний
Кредобанк
Kredobank 27 декабря 2022, 15:20
Ми вже аналізували описану Вами ситуацію та надавали Вам зворотний зв'язок. Зокрема, як ми уже повідомляли Вам в особисті повідомлення, перевипуск картки при пошкодженні є безкоштовним та картка замінюється зі старим терміном дії.
Однак, Вам у відділенні видали нову картку з новим терміном дії. Саме тому, згідно тарифів, Ви заплатили комісію. Тобто, комісію Ви сплатили за нову картку, а не за перевипуск старої.
Тому, Ваше твердження про шахрайські дії з боку менеджера відділення не відповідає дійсності.
Разом з тим, ми не заперечуємо, що менеджер допустила помилку не перевипустивши Вам стару картку, а видала нову. Тому, протягом місяця з того моменту як Ви звернулись до банку із цією проблемою, Вам було повернуто 100 грн.

26 декабря 2022, 18:40
Скільки з вас взяли грошей за перевипуск картки?
26 декабря 2022, 18:59
100 грн за карту
27 декабря 2022, 15:22
Це попередження для людей,щоб таких ситуацій не виникало,щоб люди знали

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке