Банк відмовляеться припиняти дію договору віддалено.

greatemouse 28 ноября 2022, 9:16
Банк користуючись становищем коли в країні йде війна, не надае можливості припинити співпрацю із ним і закрити усі рахунки у віддаленому режимі, а вимагае особистої присутності. Я знаходжуся за кордоном і не маю наміру наразі повертатися та ризикувати своїм життям, задля вирішення питань із цим банком. І до речі, це в КРЕДОБАНК таке ВІП обслуговування.

НАЙЖАХЛИВІШЕ ВІП ОБСУГОВУВАННЯ КРЕДОБАНК!!!
КРЕДОБАНК ЦЕ НАЙГІРШИЙ БАНК З УСІХ.
НАЙГІРШИЙ ОНЛАЙН БАНК ЦЕ КРЕДОБАНК — не мае необхідного функціоналу.
НАЙГІРШИЙ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ЦЕ КРЕДОБАНК — не мае необхідного функціоналу.

Банк пользуясь положением, когда в стране идет война, не дает возможности прекратить сотрудничество с ним и закрыть все счета в отдаленном режиме, а требует личного присутствия. Я нахожусь за границей и не намерен возвращаться и рисковать своей жизнью, для решения вопросов с этим банком. И кстати, это в КРЕДОБАНКе такое ВИП обслуживание.

САМЫЕ УЖАСНЫЕ ВИП ОБСУЖДЕНИЯ КРЕДОБАНК!!!
КРЕДОБАНК ЭТО ХУДШИЙ БАНК СО ВСЕХ.
ХУДШИЙ ОНЛАЙН БАНК ЭТО КРЕДОБАНК — не имеет необходимого функционала.
ХУДШЕЕ МОБИЛЬНОЕ ПРИЛОЖЕНИЕ ЭТО КРЕДОБАНК — не имеет необходимого функционала.
Кредобанк
Kredobank 28 ноября 2022, 15:30
Станом на сьогодні, закриття рахунку можливе виключно на підставі належним чином поданої заяви у будь-якому відділенні АТ «КРЕДОБАНК» та за умови відсутності заборгованості. Заяву можна подати не тільки особисто, а це може зробити і Ваша довірена особа. Довіреність має бути оформлена згідно чинного законодавства України та передбачати повноваження на закриття рахунку/-ів.
Разом з тим, ми прагнемо забезпечити якомога комфортніше дистанційне обслуговування наших клієнтів, тому постійно вдосконалюємо наші сервіси онлайн-обслуговування.
Як тільки з’явиться можливість дистанційного закриття рахунку ми Вас обов’язково проінформуємо.

greatemouse
greatemouse
28 ноября 2022, 15:36
Класична відписка найгіршого і безвідповідального банку КРЕДОБАНК
Три літри
Три літри
28 ноября 2022, 20:31
Більшість банків не закривають рахунки віддалено.

Ви це знали коли відкривали тут рахунок.

То до чого тоді претензія? Це як поскаржитись що у новому автомобілі куплений в салоні тижднь тому закінчилось пальне і треба їхати на АЗС щоб заправити автомобіль за власні гроші.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝 / Банк відмовляеться припиняти дію договору віддалено.